Licensed to Web School Tools - For Office Use Only License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/26/2021 09:29 PM
                 2021 St. Joseph Christian JH Meet - 4/26/2021                 
                             St. Joseph Christian                              
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Anderson, Zoe              8 West Platte              13.93   2  10   
  2 Sherwood, Rilyn            8 East Buchana             14.07   6   8   
  3 Parra, Isabella            7 Plattsburg M             14.11   5   6   
  4 Downing, Emma              8 West Platte              14.20   6   5   
  5 Molloy, Abby               8 South Harris             14.21   6   4   
  6 Barton, Vivian             8 Savannah Mid             14.23   6   3   
  7 Thornton, Neveah           8 Mid-Buchanan             14.47   3   2   
  8 Yaple, Makayla             8 St. Gregory              14.48   6   1   
  9 Roberton, Patience         8 Spring Garde             14.51   6 
 10 Williams, Graci            7 North Platte             14.58   6 
 11 Schulenberg, Gracyn        7 Savannah Mid             14.67   6 
 12 Price, Jalea               8 St. Gregory              14.72   5 
 13 Mcgraw, Chloe              8 Hamilton Mid             14.99   4 
 13 Bauer, Reagan              8 Savannah Mid             14.99   5 
 15 Wade, Tia                  8 Plattsburg M             15.00   4 
 16 Staley, Clare              8 King City                15.01   5 
 17 Searcy, Madeline           7 Spring Garde             15.05   5 
 18 Wehmeyer, Kaylee           8 Plattsburg M             15.13   3 
 19 Hawk, Tori                 8 DeKalb MS                15.16   5 
 20 Richardson, Lillian        7 Avenue City              15.23   5 
 21 Wells, Karli               8 King City                15.29   4 
 22 Ortega, Arianna            8 Trenton Midd             15.44   4 
 23 Hensley, Libby             7 Osborn-Stewartsv         15.54   4 
 24 Farrell, Kaylea            8 Avenue City              15.58   4 
 25 Kendrick, Kamryn           7 Mid-Buchanan             15.59   1 
 26 Simpson, Tricia            8 DeKalb MS                15.71   1 
 27 Hodges, Areanna            7 North Platte             15.81   5 
 28 Gray, Rain                 8 Hamilton Mid             15.88   4 
 29 Foster, Payton             7 Trenton Midd             16.19   1 
 30 Frank, Teagan              8 St. Gregory              16.35   3 
 31 Myrick, Carissa            8 St. Joseph C             16.51   1 
 32 McKinnon, Wylie            8 King City                16.59   2 
 32 Crawford, Alayden          7 South Harris             16.59   4 
 34 Christman, Kaylee          8 Avenue City              16.62   3 
 35 Allen, Jordynn             8 East Buchana             16.91   2 
 36 Hernandez, Tayja           7 Mid-Buchanan             17.05   3 
 36 Elliott, Kylie             7 East Buchana             17.05   3 
 38 Stith, Elle                7 Hamilton Mid             17.37   2 
 39 Barnes, Kate               7 North Platte             17.58   3 
 40 Bleadsoe, Breanne          8 Spring Garde             17.69   3 
 41 Fortner, Shaylee           7 South Harris             17.70   2 
 42 Runyan, Jane               8 St. Joseph C             18.06   2 
 43 Stickley, Allison          8 St. Joseph C             18.54   2 
 44 Martin, Emma               7 Osborn-Stewartsv         18.72   2 
 
Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ramsey, Lindsay            8 North Platte             27.53   6  10   
  2 Parra, Isabella            7 Plattsburg M             29.46   6   8   
  3 Schmitten, Sophia          7 Plattsburg M             29.50   6   6   
  4 Sherwood, Rilyn            8 East Buchana             29.61   6   5   
  5 Downing, Emma              8 West Platte              29.84   6   4   
  6 Ball, Morgan               7 North Platte             30.27   6   3   
  7 Wallick, Joy               8 St. Joseph C             30.68   4   2   
  8 Molloy, Abby               8 South Harris             31.33   5   1   
  9 Tobias, Sadie              8 Trenton Midd             31.43   6 
 10 Stiens, Ryesen             8 St. Gregory              31.91   5 
 11 Searcy, Madeline           7 Spring Garde             32.07   3 
 12 Jacobs, Leah               8 West Platte              32.08   6 
 13 Gray, Jade                 8 Hamilton Mid             32.29   3 
 14 Schulenberg, Gracyn        7 Savannah Mid             32.55   5 
 15 Karr, Olivia               7 Savannah Mid             32.75   4 
 16 Richardson, Lillian        7 Avenue City              33.10   5 
 17 Schrick, Mylee             7 Savannah Mid             33.11   4 
 18 Gray, Rain                 8 Hamilton Mid             33.17   3 
 19 Hughes, Madelynn           8 Spring Garde             33.19   4 
 20 Lockard, MaKayla           8 Bishop Leblo             33.26   2 
 21 Kinderknecht, Bella        7 St. Gregory              33.35   5 
 22 Frank, Teagan              8 St. Gregory              33.47   1 
 23 Mitchell, Rhyan            7 Plattsburg M             33.66   3 
 24 Patterson, Lauryn          8 Osborn-Stewartsv         33.80   2 
 25 Nelson, Paisley            8 North Platte             34.01   5 
 26 Hensley, Libby             7 Osborn-Stewartsv         34.23   3 
 27 Willis, Janessa            7 South Harris             34.43   3 
 28 Squarer, Rylie             7 Osborn-Stewartsv         34.98   3 
 29 Forney, Annelise           7 Avenue City              35.34   5 
 30 Townsend, Jessalyn         8 East Buchana             35.94   4 
 31 Burchett, Kali             8 Trenton Midd             36.70   1 
 32 Crawford, Alayden          7 South Harris             37.06   2 
 33 Cox, Ali                   7 Trenton Midd             38.39   2 
 34 Wells, Karli               8 King City                38.55   4 
 35 Croney, Haleigh            7 East Buchana             39.19   4 
 36 Stith, Elle                7 Hamilton Mid             39.44   2 
 37 Runyan, Jane               8 St. Joseph C             39.99   2 
 
Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ramsey, Lindsay            8 North Platte           1:03.19   5  10   
  2 Peters, Hailey             8 West Platte            1:08.39   5   8   
  3 Howard, Letecia            7 Plattsburg M           1:08.98   5   6   
  4 Burnett, Lindsay           8 Hamilton Mid           1:09.12   4   5   
  5 Williams, Graci            7 North Platte           1:10.11   5   4   
  6 Yaple, Makayla             8 St. Gregory            1:11.02   5   3   
  7 Stiens, Ryesen             8 St. Gregory            1:12.40   4   2   
  8 Younkin, Sara              8 Savannah Mid           1:12.68   5   1   
  9 Bittiker, Lainey           7 Mid-Buchanan           1:12.70   3 
 10 Corwin, Kylee              7 Trenton Midd           1:13.05   4 
 11 Peters, Cammie             7 Spring Garde           1:14.64   4 
 12 Matsukevich, Loralie       8 Plattsburg M           1:15.16   2 
 13 Richardson, Kate           8 North Platte           1:15.79   4 
 14 McHenry, Blair             7 West Platte            1:15.89   4 
 15 Jones, Ambrielle           7 Savannah Mid           1:17.14   3 
 16 Kinderknecht, Bella        7 St. Gregory            1:17.22   4 
 17 Rainey, Lucy               7 South Harris           1:17.48   3 
 18 Patterson, Lauryn          8 Osborn-Stewartsv       1:17.51   2 
 19 Staley, Clare              8 King City              1:17.95   5 
 20 Galbraith, Aubrey          8 Hamilton Mid           1:18.91   3 
 21 Weldon, Reece              8 Trenton Midd           1:19.12   3 
 22 Lockard, MaKayla           8 Bishop Leblo           1:19.23   1 
 23 Scott, Ella                7 Avenue City            1:19.95   3 
 24 Hensley, Libby             7 Osborn-Stewartsv       1:20.29   1 
 25 Brown, Kambrea             7 Trenton Midd           1:20.62   1 
 26 Gilliland, Sydney          7 East Buchana           1:21.00   1 
 27 Hubbard, Starie            7 Spring Garde           1:21.97   4 
 28 Foster, Isabel             8 Spring Garde           1:22.02   3 
 29 Robinson, Kaylor           7 South Harris           1:22.72   1 
 30 Welchert, Mary             7 Bishop Leblo           1:23.17   1 
 31 McClelland, Mya            8 Plattsburg M           1:23.36   2 
 32 Campbell, Addalyn          7 Avenue City            1:25.66   2 
 33 Carlson, Gracie            8 West Platte            1:29.86   3 
 34 Rust, Abby                 7 East Buchana           1:29.92   2 
 35 Umphry, Haidyn             7 South Harris           1:31.26   1 
 36 Allen, Jordynn             8 East Buchana           1:32.31   1 
 
Girls 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Baker, Sam                 8 West Platte            2:43.76   1  10   
  2 Jacobs, Leah               8 West Platte            2:44.44   1   8   
  3 Debord, Brianna            8 North Platte           2:46.37   1   6   
  4 Cooksey, Tymber            8 Trenton Midd           2:46.62   1   5   
  5 Heckman, Chloe             7 North Platte           2:47.22   1   4   
  6 Schaffart, Lily            7 North Platte           2:52.62   1   3   
  7 Oneil, Jenna               7 Avenue City            2:55.04   1   2   
  8 Clark, Maddie              7 Savannah Mid           2:56.74   1   1   
  9 Callaway, Ella             7 South Harris           3:01.72   1 
 10 Pargas, Alayna             7 Avenue City            3:02.19   1 
 11 Nelson, Lilly              7 Plattsburg M           3:03.13   2 
 12 Acklin, Brylee             7 St. Gregory            3:03.19   1 
 13 Gould, Reece               7 Savannah Mid           3:03.69   1 
 14 Currie, Sofia              8 Trenton Midd           3:06.14   2 
 15 Hollars, Kloey             7 St. Joseph C           3:06.37   1 
 16 Stigman, Zoe               8 West Platte            3:07.76   1 
 17 Lageschulte, Jorja         8 Bishop Leblo           3:09.98   2 
 18 Marshoff, Layla            7 Spring Garde           3:10.66   1 
 19 Hodge, Kaylor              7 Plattsburg M           3:13.19   2 
 20 Templeton, Bailey          8 South Harris           3:13.62   1 
 21 Turner, Chy                7 Trenton Midd           3:14.31   2 
 22 Lehman, Charli             7 Savannah Mid           3:14.66   1 
 23 Witherow, Kourtney         8 Hamilton Mid           3:15.41   2 
 24 Curtis, Caitlyn            7 Plattsburg M           3:16.76   2 
 25 Brown, Tibet               8 East Buchana           3:30.06   2 
 26 Roberson, Allie            8 Osborn-Stewartsv       3:33.67   2 
 27 Welchert, Mary             7 Bishop Leblo           3:35.12   2 
 28 Graham, Emily              8 Spring Garde           3:35.93   2 
 29 Becker, Lilly              7 Mid-Buchanan           3:37.49   2 
 30 Starks, Alandra            7 Mid-Buchanan           3:57.31   2 
 31 Sherrill, Hollie           8 Spring Garde           4:04.13   2 
 32 Bilton, Ella               7 East Buchana           4:14.46   2 
 
Girls 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Debord, Brianna            8 North Platte           5:53.52   10   
  2 Heckman, Chloe             7 North Platte           6:08.59    8   
  3 Price, Jalea               8 St. Gregory            6:12.00    6   
  4 Wallick, Joy               8 St. Joseph C           6:19.94    5   
  5 Callaway, Ella             7 South Harris           6:41.90    4   
  6 Nelson, Lilly              7 Plattsburg M           6:52.67    3   
  7 Worden, Tatum              7 West Platte            6:58.91    2   
  8 Currie, Sofia              8 Trenton Midd           7:02.88    1   
  9 Cook, Piper                8 Savannah Mid           7:04.92  
 10 Witherow, Kourtney         8 Hamilton Mid           7:05.77  
 11 Baker, Mylee               7 Trenton Midd           7:07.58  
 12 Lehman, Charli             7 Savannah Mid           7:10.92  
 13 Templeton, Bailey          8 South Harris           7:15.01  
 14 Weldon, Reece              8 Trenton Midd           7:17.20  
 15 Yarc, Mya                  8 North Platte           7:43.24  
 16 O'Donnell, Katie           8 East Buchana           8:57.64  
 17 Smith, Josephine           8 East Buchana          11:15.74  
 
Girls 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Peters, Hailey             8 West Platte              18.38   5  10   
  2 Wallick, Joy               8 St. Joseph C             18.77   5   8   
  3 Farrell, Kaylea            8 Avenue City              19.57   5   6   
  4 Larson, Erin               7 Savannah Mid             19.82   5   5   
  5 Boswell, Jacey             7 Savannah Mid             20.14   5   4   
  6 Kendall, Madison           8 Savannah Mid             20.28   4   3   
  7 Hughes, Madelynn           8 Spring Garde             20.31   5   2   
  8 Rust, Abby                 7 East Buchana             20.60   4   1   
  9 Acklin, Brylee             7 St. Gregory              20.72   5 
 10 Tobias, Sadie              8 Trenton Midd             20.78   4 
 11 Biggerstaff, Reece         7 Plattsburg M             21.22   5 
 12 Brown, Kambrea             7 Trenton Midd             21.56   3 
 13 Burnett, Lindsay           8 Hamilton Mid             21.57   3 
 14 Matsukevich, Loralie       8 Plattsburg M             21.66   2 
 15 Aldrich, Lily              8 Plattsburg M             21.74   3 
 16 Wilcox, Mallorie           7 St. Joseph C             21.75   4 
 17 Smith, Allyson             7 North Platte             21.85   4 
 18 Otto, Kinsley              7 Trenton Midd             21.93   2 
 19 Sherlock, Ceci             7 DeKalb MS                22.14   4 
 20 Sunderman, Kataya          7 South Harris             22.20   2 
 21 Scott, Ella                7 Avenue City              22.45   4 
 22 Brown, Tibet               8 East Buchana             22.56   3 
 23 Patterson, Lauryn          8 Osborn-Stewartsv         22.59   1 
 24 Rainey, Lucy               7 South Harris             22.60   3 
 25 Davis, Haylie              8 North Platte             22.89   3 
 26 Yoder, Hadley              8 West Platte              22.93   2 
 27 Carlson, Gracie            8 West Platte              23.04   3 
 28 Frank, Isabella            7 St. Joseph C             23.13   2 
 29 Bleadsoe, Breanne          8 Spring Garde             23.53   2 
 30 Forney, Annelise           7 Avenue City              23.80   4 
 31 Lageschulte, Jorja         8 Bishop Leblo             23.90   1 
 32 Townsend, Jessalyn         8 East Buchana             24.04   3 
 33 Walker, Tristynn           7 North Platte             24.60   2 
 34 Watson, Kylee              7 South Harris             26.28   2 
 
Girls 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Plattsburg Middle School  'A'                         55.22   2  10   
     1) Howard, Letecia 7               2) Biggerstaff, Reece 7           
     3) Parra, Isabella 7               4) Schmitten, Sophia 7            
  2 Savannah Middle School  'A'                           56.83   2   8   
     1) Bauer, Reagan 8                 2) Barton, Vivian 8               
     3) Fansher, Trinaty 8              4) Younkin, Sara 8                
  3 Trenton Middle School  'A'                            58.48   2   6   
     1) Tobias, Sadie 8                 2) Ortega, Arianna 8              
     3) Clark, Avery 8                  4) King, Mirena 8                 
  4 South Harrison  'A'                                   58.61   2   5   
     1) Hunter, Lexi 7                  2) Gamble, Savannah 8             
     3) Spurling, Lauren 8              4) Molloy, Abby 8                 
  5 Mid-Buchanan JH  'A'                                  58.68   1   4   
     1) Ferguson, Lexi 8                2) Bittiker, Lainey 7             
     3) Thornton, Neveah 8              4) Kendrick, Kamryn 7             
  6 Spring Garden  'A'                                    59.05   1   3   
     1) Roberton, Patience 8            2) Searcy, Madeline 7             
     3) Peters, Cammie 7                4) Lafasciano, Sydni 7            
  7 Hamilton Middle School  'A'                           59.27   2   2   
     1) Gray, Jade 8                    2) Gray, Rain 8                   
     3) Burnett, Lindsay 8              4) Mcgraw, Chloe 8                
  8 North Platte  'A'                                     59.30   2   1   
     1) Ball, Morgan 7                  2) Smith, Allyson 7               
     3) Griswold, Kylee 8               4) Kretzer, Brooke 8              
  9 Avenue City  'A'                                    1:00.33   1 
     1) Pargas, Alayna 7                2) Scott, Ella 7                  
     3) Oneil, Jenna 7                  4) Richardson, Lillian 7          
 10 DeKalb MS  'A'                                      1:02.83   2 
     1) Hawk, Tori 8                    2) Simpson, Tricia 8              
     3) Downing, Grace 7                4) Leslie, Kenzie 7               
 11 East Buchanan  'A'                                  1:03.73   1 
     1) Wilmes, Laney 8                 2) Gilliland, Sydney 7            
     3) Johnson, Brooklynn 7            4) Kelsey, Allie 7                
 12 West Platte JH  'A'                                 1:04.04   1 
     1) Anderson, Zoe 8                 2) Nower, Arianna 8               
     3) McHenry, Blair 7                4) Yoder, Hadley 8                
 13 St. Gregory Barbarigo  'A'                          1:04.32   2 
     1) Acklin, Brylee 7                2) Frank, Teagan 8                
     3) Kinderknecht, Bella 7           4) Stiens, Ryesen 8               
 14 St. Joseph Christian School  'A'                    1:08.69   1 
     1) Runyan, Jane 8                  2) Myrick, Carissa 8              
     3) Stickley, Allison 8             4) Frank, Isabella 7              
 
Girls 4x200 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Savannah Middle School  'A'                         2:01.99   2  10   
     1) Barton, Vivian 8                2) Fansher, Trinaty 8             
     3) Kendall, Madison 8              4) Younkin, Sara 8                
  2 Plattsburg Middle School  'A'                       2:03.78   1   8   
     1) Howard, Letecia 7               2) Biggerstaff, Reece 7           
     3) Berry, Kyra 7                   4) Hodge, Kaylor 7                
  3 Spring Garden  'A'                                  2:05.27   2   6   
     1) Hughes, Madelynn 8              2) Roberton, Patience 8           
     3) Peters, Cammie 7                4) Lafasciano, Sydni 7            
  4 St. Gregory Barbarigo  'A'                          2:05.93   2   5   
     1) Frank, Teagan 8                 2) Kinderknecht, Bella 7          
     3) Stiens, Ryesen 8                4) Yaple, Makayla 8               
  5 Trenton Middle School  'A'                          2:06.39   2   4   
     1) Cooksey, Tymber 8               2) Clark, Avery 8                 
     3) Corwin, Kylee 7                 4) King, Mirena 8                 
  6 North Platte  'A'                                   2:06.66   2   3   
     1) Smith, Allyson 7                2) Williams, Graci 7              
     3) Greer, Olivia 8                 4) Kersten, Camryn 8              
  7 Mid-Buchanan JH  'A'                                2:07.34   1   2   
     1) Ferguson, Lexi 8                2) Bittiker, Lainey 7             
     3) Thornton, Neveah 8              4) Kendrick, Kamryn 7             
  8 South Harrison  'A'                                 2:10.14   1   1   
     1) Burkhead, Kenley 7              2) Gamble, Savannah 8             
     3) Hunter, Lexi 7                  4) Sunderman, Kataya 7            
  9 West Platte JH  'A'                                 2:13.97   2 
     1) Brinton, Madelynn 8             2) Downing, Emma 8                
     3) Nower, Arianna 8                4) Yoder, Hadley 8                
 10 DeKalb MS  'A'                                      2:16.02   2 
     1) Punzo, Presli 7                 2) Downing, Grace 7               
     3) Simpson, Tricia 8               4) Hawk, Tori 8                   
 11 Bishop Leblond Jr High  'A'                         2:17.48   1 
     1) Pritt, Alyssa 8                 2) Lageschulte, Jorja 8           
     3) Welchert, Mary 7                4) Lockard, MaKayla 8             
 12 East Buchanan  'A'                                  2:17.94   2 
     1) Fortney, Olivia 7               2) Elliott, Kylie 7               
     3) Croney, Haleigh 7               4) Engnes, Kaylynn 7              
 13 St. Joseph Christian School  'A'                    2:20.04   1 
     1) Wilcox, Mallorie 7              2) Frank, Isabella 7              
     3) Hollars, Kloey 7                4) Ott, Scarlett 7                
 14 Hamilton Middle School  'A'                         2:35.15   1 
     1) Witherow, Kourtney 8            2) Galbraith, Aubrey 8            
     3) Silkwood, Anna 8                4) Mort, Shelby 8                 
 
Girls 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 North Platte  'A'                                   4:45.24   2  10   
     1) Griswold, Kylee 8               2) Ramsey, Lindsay 8              
     3) Ball, Morgan 7                  4) Kersten, Camryn 8              
  2 West Platte JH  'A'                                 4:46.63   2   8   
     1) Baker, Sam 8                    2) Jacobs, Leah 8                 
     3) Peters, Hailey 8                4) Stigman, Zoe 8                 
  3 Trenton Middle School  'A'                          4:47.80   2   6   
     1) Cooksey, Tymber 8               2) Corwin, Kylee 7                
     3) Clark, Avery 8                  4) King, Mirena 8                 
  4 East Buchanan  'A'                                  4:58.25   2   5   
     1) Fortney, Olivia 7               2) Watkins, Layla 7               
     3) Elliott, Kylie 7                4) Engnes, Kaylynn 7              
  5 Plattsburg Middle School  'A'                       5:00.93   1   4   
     1) Wade, Tia 8                     2) Matsukevich, Loralie 8         
     3) Nelson, Lilly 7                 4) Schmitten, Sophia 7            
  6 Savannah Middle School  'A'                         5:07.69   2   3   
     1) Jeter, Jali 8                   2) Bauer, Reagan 8                
     3) Weis, Madyson 8                 4) Miller, Hallie 8               
  7 South Harrison  'A'                                 5:28.12   2   2   
     1) Callaway, Ella 7                2) Rainey, Lucy 7                 
     3) Burkhead, Kenley 7              4) Hansen, Aeris 7                
  8 DeKalb MS  'A'                                      5:40.31   1   1   
     1) Sherlock, Ceci 7                2) Downing, Grace 7               
     3) Punzo, Presli 7                 4) Leslie, Kenzie 7               
  9 Spring Garden  'A'                                  5:47.22   1 
     1) Foster, Isabel 8                2) Hubbard, Starie 7              
     3) Marshoff, Layla 7               4) Graham, Emily 8                
 
Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Molloy, Abby               8 South Harris            J1.40m   10   
  2 Sherwood, Rilyn            8 East Buchana            J1.40m    8   
  3 Ziolkowski, Mclayne        8 Savannah Mid            J1.35m    6   
  4 Howard, Letecia            7 Plattsburg M            J1.30m    5   
  5 Griswold, Kylee            8 North Platte            J1.30m    4   
  6 Foster, Isabel             8 Spring Garde            J1.25m    3   
  7 Engnes, Kaylynn            7 East Buchana            J1.25m    2   
  8 Watson, Kylee              7 South Harris            J1.25m    0.50
  8 Sunderman, Kataya          7 South Harris            J1.25m    0.50
 10 Humes, Kayla               8 North Platte            J1.25m  
 10 Blake, Hadley              7 Savannah Mid            J1.25m  
 12 Croy, Kaegen               8 Trenton Midd            J1.20m  
 12 Galbraith, Aubrey          8 Hamilton Mid            J1.20m  
 12 Wehmeyer, Kaylee           8 Plattsburg M            J1.20m  
 12 Sherlock, Ceci             7 DeKalb MS               J1.20m  
 16 Otto, Kinsley              7 Trenton Midd            J1.15m  
 16 Hodge, Kaylor              7 Plattsburg M            J1.15m  
 16 Weis, Madyson              8 Savannah Mid            J1.15m  
 16 Brown, Kambrea             7 Trenton Midd            J1.15m  
 -- Ramsey, Lindsay            8 North Platte                NH  
 -- Pritt, Alyssa              8 Bishop Leblo                NH  
 
Girls Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sherwood, Rilyn            8 East Buchana         J14-08.00   10   
  2 Lafasciano, Sydni          7 Spring Garde         J14-01.50    8   
  3 Schmitten, Sophia          7 Plattsburg M         J13-07.00    6   
  4 Price, Jalea               8 St. Gregory          J13-06.00    5   
  5 Fortney, Olivia            7 East Buchana         J13-06.00    4   
  6 Downing, Emma              8 West Platte          J13-05.00    3   
  7 Fansher, Trinaty           8 Savannah Mid         J13-04.00    2   
  8 Hunter, Lexi               7 South Harris         J13-00.00    1   
  9 Lockard, MaKayla           8 Bishop Leblo          12-10.00  
 10 Farrell, Kaylea            8 Avenue City           12-08.00  
 11 Hughes, Madelynn           8 Spring Garde          12-05.00  
 11 Jeter, Jali                8 Savannah Mid          12-05.00  
 13 Foster, Isabel             8 Spring Garde          12-03.00  
 14 Bittiker, Lainey           7 Mid-Buchanan          12-02.00  
 15 Huke, Madison              8 Plattsburg M          12-00.00  
 15 Barton, Vivian             8 Savannah Mid          12-00.00  
 17 Forney, Annelise           7 Avenue City           11-11.00  
 18 Williams, Graci            7 North Platte          11-08.50  
 19 Corwin, Kylee              7 Trenton Midd          11-07.50  
 20 Templeton, Bailey          8 South Harris          11-07.00  
 21 Otto, Kinsley              7 Trenton Midd          11-04.50  
 22 Brinton, Madelynn          8 West Platte           11-04.00  
 22 Hawk, Tori                 8 DeKalb MS             11-04.00  
 24 Wilcox, Mallorie           7 St. Joseph C          10-11.00  
 25 Kendrick, Kamryn           7 Mid-Buchanan          10-09.00  
 26 Kretzer, Brooke            8 North Platte          10-08.50  
 27 Mcgraw, Chloe              8 Hamilton Mid          10-07.50  
 28 Squarer, Rylie             7 Osborn-Stewartsv      10-07.00  
 29 Roberson, Allie            8 Osborn-Stewartsv      10-06.00  
 30 Worden, Tatum              7 West Platte           10-05.00  
 31 Punzo, Presli              7 DeKalb MS             10-04.00  
 31 Frank, Isabella            7 St. Joseph C          10-04.00  
 33 Hodge, Kaylor              7 Plattsburg M          10-03.00  
 34 Connover, Monica           8 St. Gregory           10-01.00  
 35 Croney, Haleigh            7 East Buchana           9-11.00  
 36 Christman, Kaylee          8 Avenue City            9-09.50  
 37 Becker, Lilly              7 Mid-Buchanan           9-08.50  
 38 Miller, Kamryn             7 King City              9-06.00  
 38 Gray, Rain                 8 Hamilton Mid           9-06.00  
 38 Welchert, Mary             7 Bishop Leblo           9-06.00  
 41 Hansen, Aeris              7 South Harris           9-02.00  
 42 Smith, Allyson             7 North Platte           8-09.50  
 43 Foster, Payton             7 Trenton Midd           8-04.00  
 -- Simpson, Tricia            8 DeKalb MS                   ND  
 
Girls Triple Jump
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Baker, Sam                 8 West Platte              8.65m   2  10   
  2 Clark, Avery               8 Trenton Midd             8.31m   2   8   
  3 Hunter, Lexi               7 South Harris             8.27m   2   6   
  4 Parra, Isabella            7 Plattsburg M             8.13m   2   5   
  5 Younkin, Sara              8 Savannah Mid             8.10m   2   4   
  6 King, Mirena               8 Trenton Midd             8.08m   2   3   
  7 Hawk, Sunshine             7 Spring Garde             7.95m   2   2   
  8 Price, Jalea               8 St. Gregory              7.93m   2   1   
  9 Peters, Cammie             7 Spring Garde             7.84m   2 
 10 Ferguson, Lexi             8 Mid-Buchanan             7.79m   2 
 11 Fortney, Olivia            7 East Buchana             7.45m   2 
 12 Damgar, Rylan              8 Savannah Mid             7.44m   2 
 13 Forney, Annelise           7 Avenue City              7.37m   2 
 14 Steggall, Shay             7 Plattsburg M             7.33m   2 
 15 McCarthy, Kenzie           8 South Harris             7.22m   1 
 16 Templeton, Bailey          8 South Harris             7.20m   2 
 17 Blake, Hadley              7 Savannah Mid             7.09m   2 
 18 Scott, Ella                7 Avenue City              7.02m   2 
 18 Galbraith, Aubrey          8 Hamilton Mid             7.02m   2 
 20 Farrell, Kaylea            8 Avenue City              7.01m   2 
 21 Acklin, Brylee             7 St. Gregory              6.87m   2 
 22 Yaple, Makayla             8 St. Gregory              6.83m   2 
 23 Sherlock, Ceci             7 DeKalb MS                6.80m   2 
 24 Humes, Kayla               8 North Platte             6.75m   2 
 25 Davis, Haylie              8 North Platte             6.43m   2 
 26 Huke, Madison              8 Plattsburg M             6.41m   2 
 27 Burnett, Lindsay           8 Hamilton Mid             6.37m   2 
 28 Sherrill, Hollie           8 Spring Garde             6.26m   2 
 -- Engnes, Kaylynn            7 East Buchana                ND   2 
 -- Patterson, Lauryn          8 Osborn-Stewartsv            ND   1 
 -- Lafasciano, Sydni          7 Spring Garde                ND   1 
 
Girls Shot Put
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Meyer, Alexis              8 Plattsburg M           J10.08m   4  10   
  2 McKinnon, Wylie            8 King City               J9.89m   4   8   
  3 Sherrill, Brylee           7 South Harris            J9.22m   4   6   
  4 Hudson, Jacey              8 Trenton Midd            J9.09m   4   5   
  5 Dunivan, Allyson           7 Plattsburg M            J9.00m   4   4   
  6 Johnson, Brooklynn         7 East Buchana            J9.00m   4   3   
  7 Kendall, Madison           8 Savannah Mid            J8.79m   1   2   
  8 Hale, Sarah                8 Spring Garde            J8.63m   4   1   
  9 Gilpatrick, Keeligh        7 South Harris             8.29m   3 
 10 Gray, Jade                 8 Hamilton Mid             8.25m   4 
 11 Brown, Ella                8 East Buchana             7.99m   3 
 12 Lammers, Renae             8 North Platte             7.78m   3 
 13 Mcgraw, Chloe              8 Hamilton Mid             7.69m   4 
 14 Gould, Reece               7 Savannah Mid             7.64m   1 
 15 Chappell, Daira            8 Spring Garde             7.57m   4 
 16 Stickley, Allison          8 St. Joseph C             7.46m   3 
 17 Miller, Kamryn             7 King City                7.37m   3 
 18 Wilmes, Laney              8 East Buchana             7.36m   3 
 19 Larison, Nevaeh            8 Savannah Mid             7.32m   1 
 20 Turner, Shay               8 Trenton Midd             7.24m   1 
 21 Hernandez, Tayja           7 Mid-Buchanan             7.08m   3 
 22 Maudlin, Reagan            7 St. Joseph C             7.07m   2 
 23 Sweeden, Larah             8 West Platte              6.89m   3 
 24 Starks, Alandra            7 Mid-Buchanan             6.83m   2 
 25 Connover, Monica           8 St. Gregory              6.66m   2 
 26 Fortner, Shaylee           7 South Harris             6.54m   1 
 27 Kidwell, Ryleigh           8 North Platte             6.50m   2 
 27 Green, Aurora              8 West Platte              6.50m   1 
 29 Elston, Jaci               8 St. Gregory              6.48m   1 
 30 Brown, Braylee             7 DeKalb MS                6.45m   2 
 31 Crouse, Carley             7 Osborn-Stewartsv         6.36m   3 
 32 Scott, Zion                7 Spring Garde             6.28m   2 
 33 Tapp, Auburn               8 Hamilton Mid             5.91m   2 
 34 Vollmer, Avery             7 Mid-Buchanan             5.64m   1 
 35 Anderson, Zoe              8 West Platte              5.51m   2 
 36 Pilger, Willow             8 North Platte             5.43m   2 
 37 Cox, Ali                   7 Trenton Midd             5.02m   1 
 -- Spears, Bobbi              8 Plattsburg M                ND   2 
 -- Ott, Scarlett              7 St. Joseph C                ND   3 
 
Girls Discus Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Meyer, Alexis              8 Plattsburg M           J23.54m   4  10   
  2 Brown, Ella                8 East Buchana           J21.78m   4   8   
  3 Chappell, Daira            8 Spring Garde           J20.35m   4   6   
  4 Hudson, Jacey              8 Trenton Midd           J20.35m   4   5   
  5 Ott, Scarlett              7 St. Joseph C           J20.02m   4   4   
  6 Gray, Jade                 8 Hamilton Mid           J19.53m   4   3   
  7 Johnson, Brooklynn         7 East Buchana           J18.31m   4   2   
  8 Fischer, Kate              7 Savannah Mid           J18.30m   1   1   
  9 Dunivan, Allyson           7 Plattsburg M            18.24m   4 
 10 Kelsey, Allie              7 East Buchana            17.97m   4 
 11 Connover, Monica           8 St. Gregory             17.28m   3 
 12 Carlson, Gracie            8 West Platte             17.20m   3 
 13 Crouse, Carley             7 Osborn-Stewartsv        17.01m   2 
 14 Hale, Sarah                8 Spring Garde            16.88m   3 
 15 Sweeden, Larah             8 West Platte             16.86m   3 
 16 Miller, Hallie             8 Savannah Mid            16.57m   1 
 17 Vollmer, Avery             7 Mid-Buchanan            16.45m   1 
 18 Seamster, Ashlynd          7 South Harris            16.39m   3 
 19 Hernandez, Tayja           7 Mid-Buchanan            16.20m   3 
 20 Justus, Quincy             7 North Platte            16.02m   3 
 21 Scott, Zion                7 Spring Garde            15.97m   2 
 22 Pugh, Karlie               7 South Harris            15.73m   2 
 23 Wilcox, Mallorie           7 St. Joseph C            15.59m   2 
 24 Alexander, Reagan          7 Savannah Mid            15.57m   1 
 25 Spurling, Lauren           8 South Harris            14.99m   3 
 26 Croy, Kaegen               8 Trenton Midd            14.87m   2 
 27 Mort, Shelby               8 Hamilton Mid            14.65m   4 
 28 Elston, Jaci               8 St. Gregory             14.23m   2 
 29 Stigman, Zoe               8 West Platte             13.84m   3 
 30 Wortham, Marissa           8 North Platte            13.59m   2 
 31 Runyan, Jane               8 St. Joseph C            13.39m   2 
 32 Day, Leala                 7 North Platte            13.25m   2 
 33 Brown, Braylee             7 DeKalb MS               13.08m   1 
 34 Silkwood, Anna             8 Hamilton Mid            12.82m   1 
 35 Campbell, Addalyn          7 Avenue City             11.31m   1 
 36 Wiley, Tyler               8 Plattsburg M            11.05m   2 
 37 Starks, Alandra            7 Mid-Buchanan            10.83m   1 
 38 Cox, Ali                   7 Trenton Midd             9.92m   1 
 -- Miller, Kamryn             7 King City                   ND   3 
 
Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ford, Sawyer               8 Hamilton                 12.69   6  10   
  2 Shepardson, Ashton         8 North Platte             12.89   6   8   
  3 Goodwin, Gus               8 West Platte              13.14   5   6   
  4 Dierenfeldt, Owen          8 Savannah Mid             13.16   6   5   
  5 Johnson, Trey              8 East Buchana             13.20   6   4   
  6 Koger, Gabe                8 Osborn-Stewa             13.21   5   3   
  7 Rogers, Luke               7 Savannah Mid             13.33   6   2   
  8 Baker, Michael             7 Brashear                 13.37   6   1   
  9 Sigrist, Jackson           8 Avenue City              13.51   6 
 10 Foster, Kameron            7 Brashear                 13.59   5 
 11 Helsel, Tripp              8 Bishop Leblo             14.02   2 
 12 Hockeday, Drake            8 Savannah Mid             14.06   5 
 13 Neil, Benjamin             7 Avenue City              14.08   5 
 14 Morlock, Kamden            7 Spring Garde             14.09   5 
 15 Mattews, Aiden             8 Osborn-Stewa             14.20   4 
 16 Haynes, Mathew             8 West Platte              14.38   3 
 17 Ottinger, Alec             8 East Buchana             14.46   4 
 18 Fisher, Finley             7 East Buchana             14.59   4 
 19 Bowen, Nate                7 DeKalb MS                14.60   1 
 20 Hartman, Jonnathon         8 Plattsburg M             14.67   4 
 21 Mooney, Cooper             7 King City                14.73   4 
 22 Shaw, Gage                 8 Hamilton                 14.75   5 
 23 Callaway, Aiden            8 Mid-Buchanan             14.99   4 
 24 Gott, Riley                8 Brashear                 15.09   3 
 25 Stringfellow, Grant        8 Plattsburg M             15.11   3 
 26 Voga, Jeremiah             7 St. Joseph C             15.35   2 
 27 Barber, Kayden             7 North Platte             15.45   5 
 28 Stout, Caden               8 Spring Garde             15.54   1 
 29 Ransdell, Caleb            7 Avenue City              15.57   4 
 30 Hatheway, Jaiden           7 Mid-Buchanan             15.93   1 
 31 Reynolds, Logan            8 Plattsburg M             15.99   3 
 32 Turner, Jaxon              8 West Platte              16.00   3 
 33 Tally, Weston              7 St. Gregory              16.07   3 
 34 Marrs, Nick                7 South Harris             16.53   2 
 35 Pfister, Trey              7 Bishop Leblo             16.59   1 
 36 Johnson, Ruger             7 South Harris             17.04   2 
 37 Jaster, Ben                7 St. Gregory              17.11   2 
 38 Large, Aspyn               7 North Platte             17.19   4 
 39 Burnham, Parker            7 St. Joseph C             17.27   2 
 40 Wyatt, Billy               8 Hamilton                 18.34   2 
 41 Osmon, Jett                7 South Harris             20.81   2 
 
Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ford, Sawyer               8 Hamilton                 25.97   6  10   
  2 Goodwin, Gus               8 West Platte              26.62   6   8   
  3 Rogers, Luke               7 Savannah Mid             27.06   6   6   
  4 Baker, Michael             7 Brashear                 27.39   6   5   
  5 Bechtold, Kale             7 Savannah Mid             27.57   6   4   
  6 Howe, Max                  8 Avenue City              27.84   2   3   
  7 Shepardson, Ashton         8 North Platte             28.21   6   2   
  8 Miller, Elijah             7 Brashear                 28.95   5   1   
  9 Swan, Cooper               8 Avenue City              29.23   2 
 10 Petro, Keegan              8 Spring Garde             29.29   3 
 11 Fitzgerald, Carson         8 Savannah Mid             29.43   5 
 12 Aberer, David              7 Bishop Leblo             29.98   1 
 13 Long, Brett                7 St. Gregory              30.12   3 
 14 Smith, Aidan               8 East Buchana             30.19   5 
 15 Helsel, Tripp              8 Bishop Leblo             30.21   1 
 16 Orstad, Coleson            8 East Buchana             30.29   5 
 17 Manley, Anthony            7 Osborn-Stewa             30.97   4 
 18 Larimer, Tylen             7 North Platte             30.98   5 
 19 Bowen, Nate                7 DeKalb MS                31.01   1 
 20 Shaw, Gage                 8 Hamilton                 31.29   5 
 21 Flemming, Andrew           8 Hamilton                 31.50   4 
 22 Doolittle, Zander          8 South Harris             31.60   4 
 23 Barclay, Gage              7 South Harris             31.65   3 
 24 Boulware, Trez             8 Plattsburg M             32.06   5 
 25 Payne, Nick                7 Mid-Buchanan             32.20   6 
 26 Kussman, Brayden           7 Bishop Leblo             32.58   2 
 27 Trevino, Cade              8 Plattsburg M             33.03   5 
 28 Gibson, Chance             7 Osborn-Stewa             33.16   4 
 29 Rust, Nolan                7 East Buchana             33.33   2 
 30 Groomer, Dylan             8 St. Gregory              33.34   3 
 31 Hatheway, Jaiden           7 Mid-Buchanan             33.47   2 
 32 Orta, Ryan                 7 Osborn-Stewa             34.07   2 
 33 Turner, Jaxon              8 West Platte              34.12   4 
 34 Ames, Daniel               7 St. Joseph C             34.71   4 
 35 Stout, Caden               8 Spring Garde             34.82   3 
 36 Guerrera, Shane            7 North Platte             35.29   4 
 37 Hartman, Jonnathon         8 Plattsburg M             36.21   4 
 38 McCall, Joel               7 South Harris             36.22   3 
 39 Jaster, Ben                7 St. Gregory              39.81   3 
 
Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 McCollum, Peyton           8 St. Gregory            1:00.63   5  10   
  2 Carlson, Cy                8 St. Joseph C           1:01.31   5   8   
  3 Koger, Gabe                8 Osborn-Stewa           1:01.47   4   6   
  4 Cleary, Collin             7 Savannah Mid           1:01.68   5   5   
  5 Morlock, Kamden            7 Spring Garde           1:02.02   5   4   
  6 Ragle, Jacob               8 Hamilton               1:02.05   4   3   
  7 Ottinger, Alec             8 East Buchana           1:04.05   4   2   
  8 Baker, Michael             7 Brashear               1:04.23   5   1   
  9 Mooney, Cooper             7 King City              1:04.93   4 
 10 Studer, Stachel            7 Bishop Leblo           1:04.95   3 
 11 Stewart, Johnston          8 St. Joseph C           1:05.54   4 
 12 Youtsey, Tate              8 Hamilton               1:05.90   5 
 13 Foster, Kameron            7 Brashear               1:06.40   5 
 14 Hubble, Logan              8 St. Joseph C           1:06.59   2 
 15 Burnsides, Cooper          8 Savannah Mid           1:06.83   4 
 16 French, Gus                7 North Platte           1:07.05   3 
 17 Sigrist, Jackson           8 Avenue City            1:07.51   4 
 18 Welchert, David            8 Bishop Leblo           1:07.73   3 
 19 Miller, Jacob              8 Hamilton               1:08.09   5 
 20 McGarry, Nolan             7 Mid-Buchanan           1:08.74   1 
 21 Hartman, Jonnathon         8 Plattsburg M           1:09.04   3 
 22 Brushwood, Zamuel          8 East Buchana           1:10.32   3 
 23 Scott, Clark               7 East Buchana           1:10.71   2 
 24 Stagner, Ridge             7 Spring Garde           1:11.32   2 
 25 Eckerson, Camden           7 South Harris           1:12.14   3 
 26 Ransdell, Caleb            7 Avenue City            1:12.61   3 
 27 Reynolds, Logan            8 Plattsburg M           1:13.16   2 
 28 Blake, Joseph              7 West Platte            1:14.42   3 
 29 Groomer, Dylan             8 St. Gregory            1:15.43   4 
 30 Foster, Tyler              7 Savannah Mid           1:16.16   2 
 31 Anderson, Caleb            8 North Platte           1:19.77   1 
 32 Ramsey, Jackson            7 Osborn-Stewa           1:19.89   1 
 33 Gaevey, Nick               7 Bishop Leblo           1:21.93   2 
 34 McCartney, Aiden           7 North Platte           1:26.37   1 
 35 Ury, Maddox                7 South Harris           1:36.21   1 
 36 Houser, Wade               8 Brashear               1:39.27   2 
 
Boys 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 McGivern, Jonah            8 West Platte            2:19.19   1  10   
  2 Wegenka, Connor            8 Bishop Leblo           2:20.84   1   8   
  3 Bigham, Kruz               7 Spring Garde           2:24.41   1   6   
  4 Conroy, Parker             8 Bishop Leblo           2:24.95   1   5   
  5 Dierenfeldt, Owen          8 Savannah Mid           2:25.30   2   4   
  6 Bales-Rodriquez, Isac      7 Hamilton               2:35.15   1   3   
  7 Jones-Taylor, Conor        7 Spring Garde           2:36.26   1   2   
  8 Houser, Cooper             7 Brashear               2:38.27   1   1   
  9 Tally, Weston              7 St. Gregory            2:38.52   1 
 10 Neil, Benjamin             7 Avenue City            2:42.25   1 
 11 Cornett, Jett              7 South Harris           2:42.52   2 
 12 McCrackern, Waylon         8 North Platte           2:45.61   1 
 13 Kinslow, Alex              7 West Platte            2:46.23   1 
 14 Goodwin, Lincoln           7 Spring Garde           2:46.38   1 
 15 Davidson, Dylan            8 East Buchana           2:46.55   1 
 16 Schweizer, Cole            7 Savannah Mid           2:47.61   2 
 17 Bonta, Isaac               7 Brashear               2:51.60   2 
 18 Klingler, Kaiden           8 East Buchana           2:52.16   1 
 19 Matt, Brenden              7 North Platte           2:52.63   1 
 20 Pulliam, Andrew            7 King City              2:53.14   1 
 21 Buntin, Dakota             7 Hamilton               2:54.28   2 
 22 Long, Brett                7 St. Gregory            2:56.83   2 
 23 Gonzalaez, Leo             7 Osborn-Stewa           2:57.30   2 
 24 Groomer, Kaleb             8 St. Gregory            2:57.75   2 
 25 George, Banan              7 North Platte           2:57.90   2 
 26 Coreas, Elijah             7 Savannah Mid           2:58.25   2 
 27 Vollmer, Eli               7 Mid-Buchanan           3:00.44   2 
 28 Battaglia, Sean            8 Hamilton               3:01.13   2 
 29 Mark, Ethan                7 Mid-Buchanan           3:03.72   2 
 30 Duke, Frankie              7 East Buchana           3:04.16   2 
 
Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Bigham, Kruz               7 Spring Garde           5:18.49   10   
  2 Wegenka, Connor            8 Bishop Leblo           5:22.81    8   
  3 Conroy, Parker             8 Bishop Leblo           5:27.03    6   
  4 Bales-Rodriquez, Isac      7 Hamilton               5:29.21    5   
  5 Jones-Taylor, Conor        7 Spring Garde           5:33.08    4   
  6 Houser, Cooper             7 Brashear               5:52.01    3   
  7 Davidson, Dylan            8 East Buchana           5:54.46    2   
  8 Baugh, Phoenix             7 East Buchana           5:56.79    1   
  9 Tally, Dayton              8 St. Gregory            5:58.14  
 10 McCrackern, Waylon         8 North Platte           6:02.73  
 11 Schweizer, Cole            7 Savannah Mid           6:13.15  
 12 Baig, Christopher          7 Spring Garde           6:22.64  
 13 Buntin, Dakota             7 Hamilton               6:22.87  
 14 Pulliam, Andrew            7 King City              6:24.22  
 15 Cline, Jack                8 St. Joseph C           6:24.43  
 16 Matt, Brenden              7 North Platte           6:25.27  
 17 Tutt, Hayden               8 Hamilton               6:26.00  
 18 Wall, Brody                7 King City              6:27.38  
 19 Mark, Ethan                7 Mid-Buchanan           6:32.66  
 20 Burgess, Brodie            8 Brashear               6:34.46  
 21 Johnson, Cooper            8 South Harris           6:56.04  
 22 Vandevender, Korbin        8 Brashear               7:07.30  
 23 Beauford, Andrew           8 Savannah Mid           7:13.35  
 
Boys 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Youtsey, Tate              8 Hamilton                 18.37   4  10   
  2 Pendleton, Trey            8 East Buchana             19.09   4   8   
  3 England, Lane              8 Hamilton                 19.10   4   6   
  4 Hansen, Landyn             7 Avenue City              19.13   3   5   
  5 Baker, Devin               8 Brashear                 19.51   4   4   
  6 Baig, Christopher          7 Spring Garde             20.03   4   3   
  7 Howe, Max                  8 Avenue City              20.32   4   2   
  8 Miller, Levi               8 St. Joseph C             20.36   3   1   
  9 Walkup, Colby              7 East Buchana             20.60   3 
 10 Larsen, Landin             8 Savannah Mid             20.77   4 
 11 Groomer, Dylan             8 St. Gregory              20.90   4 
 12 Wandfluh, Lane             8 Savannah Mid             21.06   3 
 13 Dixon, Reece               7 East Buchana             21.52   2 
 14 Hensley, Tristan           7 Hamilton                 21.57   3 
 15 Beauford, Andrew           8 Savannah Mid             21.93   2 
 16 Cline, Jack                8 St. Joseph C             22.38   2 
 17 Pfister, Trey              7 Bishop Leblo             22.39   1 
 18 Ames, Daniel               7 St. Joseph C             22.54   2 
 19 Ury, Maddox                7 South Harris             22.74   2 
 20 Ike, Trey                  8 Bishop Leblo             22.84   1 
 21 Christiansen, Galen        7 North Platte             23.15   3 
 22 Houser, Wade               8 Brashear                 23.32   3 
 23 Hastings, Michael          8 Plattsburg M             24.70   2 
 
Boys 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hamilton  'A'                                         50.77   2  10   
     1) Mcbee, Titus 8                  2) England, Lane 8                
     3) Ford, Wyatt 8                   4) Ford, Sawyer 8                 
  2 Brashear  'A'                                         51.73   2   8   
     1) Rongey, Mason 8                 2) Weyer, Aiden 8                 
     3) Tolson, Kiefer 8                4) Miller, Elijah 7               
  3 Savannah Middle School  'A'                           51.83   2   6   
     1) Knechtenhofer, Aiden 7          2) Cleary, Collin 7               
     3) Bechtold, Kale 7                4) Rogers, Luke 7                 
  4 North Platte  'A'                                     53.14   2   5   
     1) Shepardson, Ashton 8            2) Schuster, Grant 8              
     3) Spradlin, Wyatt 8               4) Wells, William 8               
  5 Plattsburg Middle School  'A'                         55.46   2   4   
     1) Boulware, Trez 8                2) Boyle, Gavin 8                 
     3) Langton, Rylan 8                4) Trevino, Cade 8                
  6 East Buchanan Middle School  'A'                      55.77   2   3   
     1) Ray, Cayden 8                   2) Atha, Lewis 7                  
     3) Smith, Aidan 8                  4) Fisher, Finley 7               
  7 West Platte JH  'A'                                   56.09   1   2   
     1) Goodwin, Gus 8                  2)                                
     3) Hill, Augie 8                   4) Turner, Jaxon 8                
  8 South Harrison  'A'                                   56.23   2   1   
     1) Affuso, Cameron 8               2) Cornett, Jett 7                
     3) Doolittle, Zander 8             4) Hoover, Brendon 7              
  9 Osborn-Stewartsville  'A'                             56.38   1 
     1) Koger, Gabe 8                   2) Manley, Anthony 7              
     3) Orta, Ryan 7                    4) Mattews, Aiden 8               
 10 Mid-Buchanan JH  'A'                                  56.87   1 
     1) Black, Aidan 8                  2) Payne, Nick 7                  
     3) Kountz, Maddox 7                4) Callaway, Aiden 8              
 11 Spring Garden  'A'                                    58.53   2 
     1) Stout, Caden 8                  2) Knapp, Devon 8                 
     3) Petro, Keegan 8                 4) Stagner, Ridge 7               
 12 Bishop Leblond Jr High  'A'                         1:03.41   1 
     1) Pfister, Trey 7                 2) Gaevey, Nick 7                 
     3) Kussman, Brayden 7              4) Aberer, David 7                
 13 St. Joseph Christian School  'A'                    1:06.17   1 
     1) Ames, Daniel 7                  2) Burnham, Parker 7              
     3) Cline, Jack 8                   4) Voga, Jeremiah 7               
 
Boys 4x200 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brashear  'A'                                       1:47.70   2  10   
     1) Rongey, Mason 8                 2) Weyer, Aiden 8                 
     3) Tolson, Kiefer 8                4) Miller, Elijah 7               
  2 Savannah Middle School  'A'                         1:47.76   2   8   
     1) Knechtenhofer, Aiden 7          2) Bowen, Caden 7                 
     3) Bechtold, Kale 7                4) Cleary, Collin 7               
  3 East Buchanan Middle School  'A'                    1:48.94   2   6   
     1) Pendleton, Trey 8               2) Orstad, Coleson 8              
     3) Peak, Gavin 8                   4) Johnson, Trey 8                
  4 Hamilton  'A'                                       1:50.13   2   5   
     1) Mcbee, Titus 8                  2) England, Lane 8                
     3) Ford, Wyatt 8                   4) Youtsey, Tate 8                
  5 Plattsburg Middle School  'A'                       1:55.33   2   4   
     1) Boulware, Trez 8                2) Boyle, Gavin 8                 
     3) Langton, Rylan 8                4) Trevino, Cade 8                
  6 Spring Garden  'A'                                  1:57.80   2   3   
     1) Stagner, Ridge 7                2) Zambrano-Saxton, Austin 8      
     3) Goodwin, Lincoln 7              4) Petro, Keegan 8                
  7 North Platte  'A'                                   1:59.40   1   2   
     1) Spradlin, Wyatt 8               2) Larimer, Tylen 7               
     3) Armstrong, Dylan 7              4) French, Gus 7                  
  8 St. Gregory Barbarigo  'A'                          2:02.14   1   1   
     1) Groomer, Kaleb 8                2) Tally, Weston 7                
     3) McCollum, Peyton 8              4) Tally, Dayton 8                
  9 St. Joseph Christian School  'A'                    2:03.26   1 
     1) Miller, Levi 8                  2) Hubble, Logan 8                
     3) Stewart, Johnston 8             4) Carlson, Cy 8                  
 10 South Harrison  'A'                                 2:05.21   1 
     1) Hoover, Brendon 7               2) Eckerson, Camden 7             
     3) McCall, Joel 7                  4) Barclay, Gage 7                
 11 Mid-Buchanan JH  'A'                                2:06.71   1 
     1) Black, Aidan 8                  2) Payne, Nick 7                  
     3) McGarry, Nolan 7                4) Callaway, Aiden 8              
 12 West Platte JH  'A'                                 2:08.71   2 
     1) Wilkins, Canton 7               2) Davis, Jaxon 7                 
     3) Kinslow, Alex 7                 4) Blake, Joseph 7                
 13 Osborn-Stewartsville  'A'                           2:11.22   1 
     1) Manley, Anthony 7               2) Gibson, Chance 7               
     3) Ramsey, Jackson 7               4) Orta, Ryan 7                   
 
Boys 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 East Buchanan Middle School  'A'                    4:16.10   2  10   
     1) Pendleton, Trey 8               2) Thomas, Maddux 8               
     3) Johnson, Trey 8                 4) Paxton, Kyler 8                
  2 Spring Garden  'A'                                  4:18.91   2   8   
     1) Rich, Jaxson 8                  2) Zambrano-Saxton, Austin 8      
     3) Morlock, Kamden 7               4) Bigham, Kruz 7                 
  3 Brashear  'A'                                       4:20.71   2   6   
     1) Foster, Kameron 7               2) Rongey, Mason 8                
     3) Weyer, Aiden 8                  4) Houser, Cooper 7               
  4 St. Joseph Christian School  'A'                    4:26.33   2   5   
     1) Carlson, Cy 8                   2) Hubble, Logan 8                
     3) Stewart, Johnston 8             4) Orscheln, Nick 8               
  5 Hamilton  'A'                                       4:29.46   2   4   
     1) Krentz, Hayden 8                2) Miller, Jacob 8                
     3) Shaw, Gage 8                    4) Ford, Wyatt 8                  
  6 North Platte  'A'                                   4:39.97   2   3   
     1) Schuster, Grant 8               2) Spradlin, Wyatt 8              
     3) George, Banan 7                 4) McCrackern, Waylon 8           
  7 Savannah Middle School  'A'                         4:45.24   2   2   
     1) Beauford, Andrew 8              2) Marincheck, Owen 8             
     3) Fitzgerald, Carson 8            4) Hockeday, Drake 8              
  8 Mid-Buchanan JH  'A'                                4:55.07   1   1   
     1) Black, Aidan 8                  2) Kountz, Maddox 7               
     3) Hatheway, Jaiden 7              4) McGarry, Nolan 7               
  9 West Platte JH  'A'                                 5:09.01   2 
     1) Wilkins, Canton 7               2) Davis, Jaxon 7                 
     3) Blake, Joseph 7                 4) Kinslow, Alex 7                
 10 South Harrison  'A'                                 5:32.71   1 
     1) Ury, Maddox 7                   2) Templeton, Brody 7             
     3) Root, Conner 7                  4) Marrs, Nick 7                  
 
Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dierenfeldt, Owen          8 Savannah Mid            J1.55m   10   
  2 Miller, Jacob              8 Hamilton                J1.50m    8   
  3 Lile, Tyson                8 Bishop Leblo            J1.50m    6   
  4 May, Kyler                 7 Savannah Mid            J1.45m    5   
  5 Affuso, Cameron            8 South Harris            J1.45m    4   
  6 Thomas, Maddux             8 East Buchana            J1.45m    3   
  7 Long, Brett                7 St. Gregory             J1.45m    2   
  8 Miller, Elijah             7 Brashear                J1.45m    1   
  9 Goodwin, Gus               8 West Platte             J1.45m  
 10 Bechtold, Kale             7 Savannah Mid            J1.40m  
 10 Bales-Rodriquez, Isac      7 Hamilton                J1.40m  
 10 Krentz, Hayden             8 Hamilton                J1.40m  
 10 Rhoad, Ben                 7 East Buchana            J1.40m  
 10 Peak, Gavin                8 East Buchana            J1.40m  
 10 Shepardson, Ashton         8 North Platte            J1.40m  
 16 Baker, Devin               8 Brashear                J1.35m  
 16 Groomer, Kaleb             8 St. Gregory             J1.35m  
 18 Ike, Trey                  8 Bishop Leblo            J1.30m  
 18 Tally, Dayton              8 St. Gregory             J1.30m  
 18 Weyer, Aiden               8 Brashear                J1.30m  
 18 Boyle, Gavin               8 Plattsburg M            J1.30m  
 -- Conroy, Parker             8 Bishop Leblo                NH  
 -- Trevino, Cade              8 Plattsburg M                NH  
 -- French, Gus                7 North Platte                NH  
 -- Hill, Augie                8 West Platte                 NH  
 -- Langton, Rylan             8 Plattsburg M                NH  
 -- Cornett, Jett              7 South Harris                NH  
 -- Ury, Maddox                7 South Harris                NH  
 -- George, Banan              7 North Platte                NH  
 
Boys Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ford, Sawyer               8 Hamilton                J5.57m   10   
  2 McGivern, Jonah            8 West Platte             J5.14m    8   
  3 Rogers, Luke               7 Savannah Mid            J4.88m    6   
  4 Bigham, Kruz               7 Spring Garde            J4.84m    5   
  5 Aberer, David              7 Bishop Leblo            J4.84m    4   
  6 Burnsides, Cooper          8 Savannah Mid            J4.83m    3   
  7 Tolson, Kiefer             8 Brashear                J4.79m    2   
  8 Hockeday, Drake            8 Savannah Mid            J4.77m    1   
  9 Morlock, Kamden            7 Spring Garde             4.74m  
 10 Howe, Max                  8 Avenue City              4.71m  
 11 Sigrist, Jackson           8 Avenue City              4.68m  
 12 Miller, Jacob              8 Hamilton                 4.66m  
 13 Tally, Dayton              8 St. Gregory              4.63m  
 14 Baker, Michael             7 Brashear                 4.58m  
 15 Mattews, Aiden             8 Osborn-Stewa             4.45m  
 16 McGarry, Nolan             7 Mid-Buchanan             4.38m  
 17 Foster, Kameron            7 Brashear                 4.28m  
 17 Johnson, Trey              8 East Buchana             4.28m  
 19 Hubble, Logan              8 St. Joseph C             4.25m  
 20 Neil, Benjamin             7 Avenue City              4.09m  
 21 Dawson, Johnathan          8 Hamilton                 4.03m  
 22 Payne, Nick                7 Mid-Buchanan             3.97m  
 23 Stewart, Johnston          8 St. Joseph C             3.96m  
 24 Thomas, Maddux             8 East Buchana             3.95m  
 25 Ray, Cayden                8 East Buchana             3.87m  
 26 Hartman, Jonnathon         8 Plattsburg M             3.78m  
 27 Groomer, Dylan             8 St. Gregory              3.76m  
 28 Boyle, Gavin               8 Plattsburg M             3.73m  
 29 Tally, Weston              7 St. Gregory              3.72m  
 30 Studer, Stachel            7 Bishop Leblo             3.69m  
 31 Rainsbarger, Coen          8 North Platte             3.67m  
 32 Welchert, David            8 Bishop Leblo             3.57m  
 33 Barclay, Gage              7 South Harris             3.53m  
 34 Large, Aspyn               7 North Platte             3.51m  
 35 Wall, Brody                7 King City                3.47m  
 35 Davis, Jaxon               7 West Platte              3.47m  
 37 Rich, Jaxson               8 Spring Garde             3.46m  
 38 Boulware, Trez             8 Plattsburg M             3.20m  
 39 Mooney, Cooper             7 King City                3.05m  
 40 Lindsey, Alex              7 North Platte             2.90m  
 -- Callaway, Aiden            8 Mid-Buchanan                ND  
 -- Orscheln, Nick             8 St. Joseph C                ND  
 -- Eaton, Blakely             8 King City                   ND  
 -- Marrs, Nick                7 South Harris                ND  
 -- Orta, Ryan                 7 Osborn-Stewa                ND  
 -- Turner, Jaxon              8 West Platte                 ND  
 -- Affuso, Cameron            8 South Harris                ND  
 
Boys Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 McGivern, Jonah            8 West Platte             10.12m   10   
  2 Tolson, Kiefer             8 Brashear                 9.93m    8   
  3 Bales-Rodriquez, Isac      7 Hamilton                 9.40m    6   
  4 Swan, Cooper               8 Avenue City              9.30m    5   
  5 Howe, Max                  8 Avenue City              9.13m    4   
  6 Sigrist, Jackson           8 Avenue City              9.04m    3   
  7 Langton, Rylan             8 Plattsburg M             8.91m    2   
  8 Flemming, Andrew           8 Hamilton                 8.70m    1   
  9 Krentz, Hayden             8 Hamilton                 8.65m  
 10 Goodwin, Lincoln           7 Spring Garde             8.55m  
 11 Rhoad, Ben                 7 East Buchana             8.40m  
 11 Cornett, Jett              7 South Harris             8.40m  
 13 Rongey, Mason              8 Brashear                 8.36m  
 14 Stagner, Ridge             7 Spring Garde             8.23m  
 14 Smith, Aidan               8 East Buchana             8.23m  
 16 Davidson, Dylan            8 East Buchana             8.22m  
 17 Wilkins, Canton            7 West Platte              8.00m  
 18 McCollum, Peyton           8 St. Gregory              7.92m  
 19 Black, Aidan               8 Mid-Buchanan             7.90m  
 20 Baig, Christopher          7 Spring Garde             7.69m  
 21 Hatheway, Jaiden           7 Mid-Buchanan             7.37m  
 22 Hoover, Brendon            7 South Harris             7.35m  
 23 Barclay, Gage              7 South Harris             7.18m  
 24 Houser, Cooper             7 Brashear                 7.09m  
 25 Jones, Ayden               7 North Platte             6.88m  
 26 Roth, Jack                 7 Savannah Mid             6.82m  
 26 Hastings, Michael          8 Plattsburg M             6.82m  
 28 Jaster, Ben                7 St. Gregory              6.69m  
 29 Orr, Fisher                8 Savannah Mid             5.85m  
 -- Blake, Joseph              7 West Platte                 ND  
 -- White, Eli                 7 Savannah Mid                ND  
 
Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Donaldson, Kahne           7 Savannah Mid             7.80m  
  2 Ulmer, Jayden              7 Spring Garde             6.67m  
 
Boys Shot Put
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Mazuer, Dylan              7 Avenue City            J12.00m   4  10   
  2 Mcbee, Titus               8 Hamilton               J11.81m   4   8   
  3 Swan, Cooper               8 Avenue City            J11.62m   4   6   
  4 Youtsey, Tate              8 Hamilton               J10.69m   4   5   
  5 Wren, Canaan               8 North Platte           J10.69m   4   4   
  6 Thomas, Baker              7 East Buchana           J10.14m   4   3   
  7 Johnson, Ruger             7 South Harris            J9.91m   3   2   
  8 Johnson, Cooper            8 South Harris            J9.85m   4   1   
  9 Paxton, Kyler              8 East Buchana             9.75m   4 
 10 Ledgerwood, Hunter         8 Brashear                 9.40m   1 
 11 O'Neal, Nic                8 Savannah Mid             9.25m   3 
 12 Bechtold, Kegan            7 Savannah Mid             9.02m   2 
 13 Schmadeke, Jake            8 Brashear                 8.95m   1 
 14 Haynes, Mathew             8 West Platte              8.76m   4 
 15 Reynolds, Logan            8 Plattsburg M             8.72m   3 
 15 Galbraith, Jason           7 Hamilton                 8.72m   3 
 17 Sullivan, Finn             7 Bishop Leblo             8.61m   3 
 18 Miller, Levi               8 St. Joseph C             8.53m   2 
 19 Doolittle, Zander          8 South Harris             8.51m   3 
 20 Kelley, Cole               7 Spring Garde             8.44m   3 
 20 Stringfellow, Grant        8 Plattsburg M             8.44m   3 
 22 Brushwood, Zamuel          8 East Buchana             8.39m   3 
 23 McCoy, Noah                7 Spring Garde             8.33m   2 
 23 Rote, Ethan                8 Plattsburg M             8.33m   3 
 25 McCallon, Kaleb            8 Brashear                 8.22m   1 
 26 Wortham, Cameron           7 North Platte             8.16m   4 
 27 Smith, Cash                8 West Platte              8.03m   2 
 28 Corkins, Troy              8 Osborn-Stewa             7.66m   2 
 29 Ziesel, Zack               7 Bishop Leblo             7.48m   2 
 30 Kountz, Maddox             7 Mid-Buchanan             7.41m   3 
 31 Marmoud, Dylan             8 Bishop Leblo             7.33m   2 
 32 Waitkoss, Evan             7 Spring Garde             6.67m   2 
 33 Bowen, Nate                7 DeKalb MS                6.39m   1 
 34 Voga, Jeremiah             7 St. Joseph C             6.19m   2 
 35 Jaster, Ben                7 St. Gregory              6.00m   2 
 36 Hadley, Tommy              7 Osborn-Stewa             5.56m   1 
 37 Chilton, Joel              7 Osborn-Stewa             5.45m   1 
 38 Vollmer, Eli               7 Mid-Buchanan             5.17m   1 
 -- Hill, Augie                8 West Platte                 ND   4 
 -- Harper, Chase              7 North Platte                ND   2 
 
Boys Discus Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Swan, Cooper               8 Avenue City             33.89m   5  10   
  2 Mazuer, Dylan              7 Avenue City             33.09m   5   8   
  3 Mcbee, Titus               8 Hamilton                29.77m   5   6   
  4 Whitham, Cole              7 Brashear                29.59m   5   5   
  5 McCollum, Peyton           8 St. Gregory             27.67m   4   4   
  6 Johnson, Cooper            8 South Harris            27.62m   5   3   
  7 Johnson, Ruger             7 South Harris            27.49m   4   2   
  8 Holtzclaw, Braydon         7 Brashear                27.37m   4   1   
  9 Stringfellow, Grant        8 Plattsburg M            27.14m   5 
 10 Miller, Levi               8 St. Joseph C            26.98m   3 
 11 Wortham, Cameron           7 North Platte            26.14m   3 
 12 Beauford, Andrew           8 Savannah Mid            25.96m   5 
 13 Reynolds, Logan            8 Plattsburg M            25.90m   4 
 14 Thomas, Baker              7 East Buchana            25.43m   5 
 15 Klingler, Kaiden           8 East Buchana            24.95m   4 
 16 Smith, Hunter              8 Brashear                24.94m   4 
 17 Bush, Brayden              8 Savannah Mid            24.92m   3 
 18 O'Neal, Nic                8 Savannah Mid            24.54m   1 
 19 Voga, Jeremiah             7 St. Joseph C            23.24m   3 
 20 Kelley, Cole               7 Spring Garde            21.95m   3 
 21 Nixdorf, Hunter            7 Hamilton                21.73m   3 
 22 Wells, William             8 North Platte            21.17m   3 
 23 Hadley, Tommy              7 Osborn-Stewa            20.75m   1 
 24 Huff, Perry                8 Hamilton                20.70m   3 
 25 Ulmer, Jayden              7 Spring Garde            20.05m   2 
 26 Ziesel, Zack               7 Bishop Leblo            20.01m   1 
 27 Bowen, Nate                7 DeKalb MS               19.94m   1 
 28 Haynes, Mathew             8 West Platte             19.93m   2 
 29 Groomer, Kaleb             8 St. Gregory             18.33m   4 
 30 Corkins, Troy              8 Osborn-Stewa            18.22m   2 
 31 Smith, Cash                8 West Platte             17.90m   2 
 32 Sullivan, Finn             7 Bishop Leblo            17.81m   1 
 33 Kountz, Maddox             7 Mid-Buchanan            17.35m   1 
 34 Marmoud, Dylan             8 Bishop Leblo            15.81m   1 
 35 Vollmer, Eli               7 Mid-Buchanan            14.72m   2 
 36 Hyde, Spencer              7 North Platte            14.66m   2 
 37 Root, Conner               7 South Harris            12.90m   3 
 38 Chilton, Joel              7 Osborn-Stewa            10.89m   1 
 -- Pulliam, Andrew            7 King City                   ND   2 
 -- Waitkoss, Evan             7 Spring Garde                ND   2 
 -- Eaton, Blakely             8 King City                   ND   4 
 -- Rote, Ethan                8 Plattsburg M                ND   4 
 -- Paxton, Kyler              8 East Buchana                ND   5 
 -- Bowden, Darwin             8 King City                   ND   2 
 
                    Women - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Plattsburg Middle School    91        2) West Platte JH             78   
    3) North Platte                76        4) East Buchanan              56   
    5) Savannah Middle School      53        6) Trenton Middle School      43   
    7) South Harrison              41        8) Spring Garden              31   
    9) St. Gregory Barbarigo       23       10) St. Joseph Christian Scho  19   
   11) Hamilton Middle School      10       12) Mid-Buchanan JH             8   
   12) Avenue City                  8       12) King City                   8   
   15) DeKalb MS                    1                                           
 
                    Men - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Hamilton                   110        2) Savannah Middle School     67   
    3) Brashear                    57        4) Avenue City                56   
    5) Spring Garden               45        6) West Platte JH             44   
    7) East Buchanan Middle Schoo  42        8) Bishop Leblond Jr High     37   
    9) North Platte                24       10) St. Gregory Barbarigo      17   
   11) St. Joseph Christian Schoo  14       12) South Harrison             13   
   13) Plattsburg Middle School    10       14) Osborn-Stewartsville        9   
   15) Mid-Buchanan JH              1