Licensed to Web School Tools - For Office Use Only License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/30/2021 11:55 AM
                   2021 South Harrison HS Relays - 4/29/2021                   
                               South Harrison HS                               
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Wilson, Lily              10 Albany High            13.00      12.80   3  10   
  2 Krohn, Lauren             11 Princeton Hi           13.12      12.93   3   8   
  3 Henry, Abbey               9 South Harris           13.44      13.08   3   6   
  4 Boyer, Rylie              11 Maysville Hi           13.54      13.12   3   5   
  5 Siemer, Faith              9 Princeton Hi           13.56      13.71   3   4   
  6 Vincent, Raygen            9 Mercer High            15.00      14.23   2   3   
  7 Sanders, Kialynn          11 Braymer High           14.86      14.29   2   2   
  8 Cannon, Kylee              9 South Harris           13.96      14.37   3   1   
  9 Hartsock, Decii           12 Cainsville H           14.68      14.45   3 
 10 Sweiger, Laynie           12 Maysville Hi           14.83      14.62   3 
 11 Wollam, Raegan            10 Winston High           15.39      14.74   2 
 12 Mercer, Emma               9 Albany High            14.92      14.80   2 
 13 Christopher, Emma          9 Gallatin Hig           16.30      15.22   2 
 14 Rainey, Makayla           11 Gallatin Hig           15.73      15.27   2 
 15 Kelly, Jazzmin            10 Braymer High                      15.42   1 
 16 Henry, Emily               9 Pattonsburg            16.72      15.96   2 
 17 Hughes, Savannah          10 Pattonsburg                       16.62   1 
 18 Taylor, Zoe                9 Winston High           17.83      16.69   1 
 19 Meringa, McKayla           9 North Davies           17.26      16.72   2 
 20 Prater, Dorothy           11 North Davies           20.27      19.03   1 
 21 Chapman, Kailee           10 Cainsville H           20.17      19.44   1 
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Krohn, Lauren             11 Princeton Hi           27.23      27.07   3  10   
  2 Boyer, Rylie              11 Maysville Hi           28.37      27.59   3   8   
  3 Henry, Abbey               9 South Harris           29.03      28.39   3   6   
  4 Crabtree, Kelsey           9 Pattonsburg            28.23      28.76   3   5   
  5 Williams, Gabrielle       10 South Harris           30.00      29.00   3   4   
  6 Manring, Claire           10 Albany High            30.28      29.13   3   3   
  7 Sanders, Kialynn          11 Braymer High           31.76      30.07   3   2   
  8 Vincent, Raygen            9 Mercer High            32.55      30.21   2   1   
  9 Uthe, Marissa              9 Winston High           31.41      30.57   3 
 10 Stokely, Kinslee          11 Princeton Hi           32.37      30.90   2 
 11 Billups, Chloe             9 Cainsville H           32.08      30.96   2 
 12 Burke, Ericka              9 Gilman City            32.51      31.85   2 
 13 Rainey, Makayla           11 Gallatin Hig           32.87      31.90   2 
 14 Laird, Vivian             10 Albany High            32.97      33.14   2 
 15 Meringa, McKayla           9 North Davies           34.84      34.96   1 
 16 Henry, Emily               9 Pattonsburg            35.44      35.37   1 
 17 Taylor, Zoe                9 Winston High           37.24      37.81   1 
 18 Prater, Dorothy           11 North Davies                      42.97   1 
 -- Christopher, Emma          9 Gallatin Hig           36.59         DQ   1 
 
Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Redman, Mirabella         10 Maysville Hi         1:06.93    1:04.17   2  10   
  2 Feiden, Ashley             9 Gallatin Hig         1:09.65    1:10.77   2   8   
  3 Uthe, Marissa              9 Winston High         1:11.90    1:12.02   2   6   
  4 Lemunyon, Hailey           9 Maysville Hi         1:10.24    1:12.09   2   5   
  5 Slagle, Allie              9 South Harris         1:13.73    1:14.70   1   4   
  6 Rogers, Gracie             9 Mercer High          1:11.60    1:14.89   2   3   
  7 Hartsock, Decii           12 Cainsville H         1:15.53    1:15.68   1   2   
  8 Burke, Ericka              9 Gilman City          1:16.97    1:15.89   1   1   
  9 Oliver, Elizabeth         12 Princeton Hi         1:14.75    1:18.13   1 
 10 Cox, Karly                10 Braymer High                    1:24.53   1 
 11 Davies, Delaney            9 Braymer High                    1:26.95   1 
 12 West, Trinaty              9 Winston High         1:28.95    2:04.58   1 
 
Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Catlett, Claire           11 Maysville Hi         2:37.79    2:44.39   10   
  2 Endicott, Alex             9 Gallatin Hig         2:40.64    2:46.37    8   
  3 Castleberry, Camden       11 North Harris         2:49.37    2:54.02    6   
  4 Vessar, Catelyn            9 Maysville Hi         3:19.83    3:10.09    5   
  5 Cox, Karsyn               11 Braymer High                    3:13.18    4   
  6 DeBolt, Kenadee            9 Braymer High                    3:14.84    3   
  7 Snuffer, Lindsey          12 Gilman City          3:10.11    3:17.57    2   
  8 Taylor, Zoe                9 Winston High         3:24.01    3:18.68    1   
  9 Walkup, Emma               9 Princeton Hi         3:13.61    3:22.97  
 10 Houk, Breanna              9 Mercer High          3:55.99    3:29.08  
 11 Payne, Marcy              10 South Harris         3:31.81    3:35.77  
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hemry, Claire             12 Gallatin Hig         5:25.78    5:51.85   10   
  2 Chamberlin, Hallee         9 South Harris         6:10.22    6:11.46    8   
  3 Copple, Elle              10 Gallatin Hig         6:17.10    6:18.75    6   
  4 Langfitt, Ava              9 Gilman City          6:12.63    6:29.66    5   
  5 Demsko, Valarie           10 Braymer High         6:40.06    6:45.15    4   
  6 Davies, Delaney            9 Braymer High         7:14.29    6:59.01    3   
  7 Snuffer, Lindsey          12 Gilman City          7:07.89    7:15.31    2   
  8 De jong, Kierra            9 Pattonsburg          7:48.20    7:48.09    1   
  9 Clark, Kelsie             10 Maysville Hi                    8:14.11  
 10 Meighen, Hannah            9 Princeton Hi         8:13.01    8:28.12  
 11 Kayla, Younger             9 Princeton Hi         8:20.87    8:30.12  
 12 Hughes, Savannah          10 Pattonsburg          9:27.87    9:18.41  
 
Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hemry, Claire             12 Gallatin Hig        12:01.93   12:55.70   10   
  2 Langfitt, Ava              9 Gilman City         13:18.76   13:55.50    8   
  3 Copple, Elle              10 Gallatin Hig        14:08.85   14:14.50    6   
  4 Demsko, Valarie           10 Braymer High        13:51.60   14:21.88    5   
  5 Allton, Kayla             10 Princeton Hi        15:03.21   14:44.91    4   
  6 Chamberlin, Emma           9 South Harris        14:26.00   15:13.45    3   
  7 Cox, Karly                10 Braymer High        14:40.50   15:26.45    2   
 
Girls 100 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thogmartin, Gracie        10 Princeton Hi           17.05      16.93   10   
  2 Crabtree, Kelsey           9 Pattonsburg            17.79      17.72    8   
  3 Plymell, Jillian          11 Pattonsburg            17.86      18.11    6   
  4 Cox, Rayleigh              9 Braymer High           20.62      19.64    5   
  5 Langfitt, Ava              9 Gilman City            21.94      20.02    4   
  6 Nible, Emily              12 South Harris           20.92      20.76    3   
  7 Carter, Hannah             9 South Harris           19.84      20.80    2   
  8 Smith, Lylah               9 Braymer High           21.46      21.78    1   
 
Girls 300 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Crabtree, Kelsey           9 Pattonsburg            51.92      53.13   2  10   
  2 Ball, Annabelle            9 Gallatin Hig           54.94      54.52   2   8   
  3 Thogmartin, Gracie        10 Princeton Hi           52.97      55.28   2   6   
  4 Plymell, Jillian          11 Pattonsburg            55.29      56.40   2   5   
  5 Sweiger, Laynie           12 Maysville Hi         1:02.87      57.78   1   4   
  6 Cox, Rayleigh              9 Braymer High           58.10      58.20   2   3   
  7 Ward, Jolee               11 Gilman City          1:00.74    1:03.24   2   2   
  8 Kelly, Jazzmin            10 Braymer High         1:02.64    1:05.77   1   1   
 
Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 South Harrison High School  'A'                     54.37      53.96   10   
     1) Williams, Gabrielle 10          2) Cannon, Kylee 9                
     3) Bennett, Kiara 9                4) Henry, Abbey 9                 
  2 Albany High School  'A'                             53.77      54.32    8   
     1) Wilson, Gracie 12               2) Wilson, Lily 10                
     3) Runyan, Torrie 12               4) Manring, Claire 10             
  3 Princeton High School  'A'                          55.17      55.18    6   
     1) Dunkin, Makenzie 10             2) Siemer, Faith 9                
     3) Bears, Danielle 9               4) Kelly, Grace 9                 
  4 Braymer High School  'A'                            59.94      59.41    5   
     1) Sanders, Kialynn 11             2) Sweem, Addyson 10              
     3) Hawkins, Raylee 10              4) Rogers, Karissa 9              
  5 Winston High School  'A'                          1:00.31    1:01.93    4   
     1) Wollam, Raegan 10               2) Hullinger, Hannah 12           
     3) Lang, Paige 9                   4) Uthe, Marissa 9                
  6 Maysville High School  'A'                        1:04.64    1:03.92    3   
     1) Renfro, Claire 10               2) Clark, Kelsie 10               
     3) Lawrence, Paityn 10             4) Popplewell, Sydney 9           
  7 North Daviess High School  'A'                    1:10.45    1:19.28    2   
     1) Clair, Kylana 12                2) Prater, Dorothy 11             
     3) Clair, Kieara 10                4) Meringa, McKayla 9             
 
Girls 4x200 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Princeton High School  'A'                        1:54.25    1:54.18   10   
     1) Siemer, Faith 9                 2) Hickman, Maggie 10             
     3) Kelly, Grace 9                  4) Krohn, Lauren 11               
  2 Maysville High School  'A'                        2:00.38    1:55.28    8   
     1) Boyer, Rylie 11                 2) Catlett, Claire 11             
     3) Redman, Mirabella 10            4) Lemunyon, Hailey 9             
  3 Albany High School  'A'                           1:55.37    1:57.54    6   
     1) Wilson, Lily 10                 2) Runyan, Torrie 12              
     3) Manring, Claire 10              4) Newman, Gabriella 12           
  4 South Harrison High School  'A'                   2:00.47    1:59.11    5   
     1) Williams, Gabrielle 10          2) Cannon, Kylee 9                
     3) Limburger, Madison 9            4) Hendren, Rowan 10              
  5 Braymer High School  'A'                          2:12.06    2:05.22    4   
     1) Sanders, Kialynn 11             2) Sweem, Addyson 10              
     3) Hawkins, Raylee 10              4) Cox, Rayleigh 9                
  6 Mercer High School  'A'                           2:10.63    2:14.85    3   
     1) Fisher, Madeline 9              2) Hill, Kaydee 10                
     3) Meinecke, Tori 11               4) Rogers, Gracie 9               
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gallatin High School  'A'                         4:48.85    4:45.86   10   
     1) Endicott, Libby 12              2) Endicott, Alex 9               
     3) Feiden, Ashley 9                4) Ball, Annabelle 9              
  2 Princeton High School  'A'                        4:54.84    4:53.53    8   
     1) Siemer, Faith 9                 2) Stokely, Kinslee 11            
     3) Thogmartin, Gracie 10           4) Kelly, Grace 9                 
  3 South Harrison High School  'A'                   4:55.82    4:55.10    6   
     1) Limburger, Madison 9            2) Slagle, Allie 9                
     3) Chamberlin, Hallee 9            4) Hendren, Rowan 10              
  4 Braymer High School  'A'                          5:16.67    5:06.11    5   
     1) Russell, Hallie 12              2) Stone, Kennedy 12              
     3) O'Dell, Lexi 9                  4) Rogers, Karissa 9              
  5 Mercer High School  'A'                                      5:18.03    4   
     1) Fisher, Madeline 9              2) Hill, Kaydee 10                
     3) Houk, Breanna 9                 4) Rogers, Gracie 9               
  6 Maysville High School  'A'                        5:21.00    5:22.10    3   
     1) Renfro, Claire 10               2) Vessar, Catelyn 9              
     3) Breshears, Shyann 9             4) Popplewell, Sydney 9           
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gallatin High School  'A'                        10:47.90   11:22.63   10   
     1) Copple, Elle 10                 2) Feiden, Ashley 9               
     3) Endicott, Alex 9                4) Hemry, Claire 12               
  2 Braymer High School  'A'                         12:23.42   12:02.91    8   
     1) Russell, Hallie 12              2) Rogers, Karissa 9              
     3) O'Dell, Lexi 9                  4) Stone, Kennedy 12              
  3 Princeton High School  'A'                       13:15.34   13:13.87    6   
     1) Walkup, Emma 9                  2) Buckler, Klaire 10             
     3) Meighen, Hannah 9               4) Allton, Kayla 10               
  4 Maysville High School  'A'                       13:00.92   13:26.13    5   
     1) Breshears, Shyann 9             2) Vessar, Catelyn 9              
     3) Lawrence, Paityn 10             4) Clark, Kelsie 10               
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Meinecke, Tori            11 Mercer High            1.50m      1.45m   10   
  2 Langfitt, Ava              9 Gilman City            1.42m      1.40m    8   
  3 Redman, Mirabella         10 Maysville Hi           1.01m     J1.40m    6   
  4 Ball, Annabelle            9 Gallatin Hig           1.40m      1.35m    5   
  5 Carter, Hannah             9 South Harris           1.35m      1.30m    4   
  6 Snuffer, Lindsey          12 Gilman City            1.30m     J1.30m    3   
  7 Cox, Karsyn               11 Braymer High           1.20m      1.25m    2   
  8 Fisher, Madeline           9 Mercer High            1.40m     J1.25m    1   
  9 Dunkin, Makenzie          10 Princeton Hi           1.30m     J1.25m  
 10 Renfro, Claire            10 Maysville Hi                      1.20m  
 
Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Redman, Mirabella         10 Maysville Hi           2.75m      2.74m   10   
  2 Stokely, Kinslee          11 Princeton Hi           2.92m     J2.74m    8   
  3 Rainey, Makayla           11 Gallatin Hig           2.29m      2.29m    6   
  4 Bears, Danielle            9 Princeton Hi           2.55m      2.13m    5   
  5 Endicott, Libby           12 Gallatin Hig           2.44m     J2.13m    3.50
  5 Bennett, Kiara             9 South Harris           2.40m     J2.13m    3.50
  7 Lemunyon, Hailey           9 Maysville Hi           1.98m      1.98m    2   
  8 Arias, Isabella           10 South Harris           1.80m      1.83m    1   
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Catlett, Claire           11 Maysville Hi           4.60m      4.56m   10   
  2 Boyer, Rylie              11 Maysville Hi           4.68m      4.48m    8   
  3 Hendren, Rowan            10 South Harris           4.57m      4.46m    6   
  4 Limburger, Madison         9 South Harris           4.26m      4.35m    5   
  5 Castleberry, Camden       11 North Harris           4.60m      4.27m    4   
  6 Oliver, Elizabeth         12 Princeton Hi           4.18m      4.13m    3   
  7 Smith, Lylah               9 Braymer High           3.70m      3.97m    2   
  8 Billups, Chloe             9 Cainsville H           3.74m      3.89m    1   
  9 Meinecke, Tori            11 Mercer High            3.80m      3.87m  
 10 Buckler, Klaire           10 Princeton Hi           4.14m      3.82m  
 10 Hawkins, Raylee           10 Braymer High                      3.82m  
 12 Wilson, Gracie            12 Albany High            4.15m      3.81m  
 13 Plymell, Jillian          11 Pattonsburg            4.22m      3.80m  
 14 Hill, Kaydee              10 Mercer High                       3.62m  
 
Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Henry, Abbey               9 South Harris          10.53m     10.47m   10   
  2 Crabtree, Kelsey           9 Pattonsburg            8.99m      9.45m    8   
  3 Catlett, Claire           11 Maysville Hi           8.98m      9.38m    6   
  4 Meinecke, Tori            11 Mercer High            8.90m      8.90m    5   
  5 Kelly, Grace               9 Princeton Hi           9.82m      8.83m    4   
  6 Dunkin, Makenzie          10 Princeton Hi           9.01m      8.70m    3   
  7 Sweiger, Laynie           12 Maysville Hi           7.92m      8.54m    2   
  8 Hall, Dallas              12 Braymer High                      8.44m    1   
  9 Wilson, Gracie            12 Albany High            8.73m      8.39m  
 10 Burke, Ericka              9 Gilman City            7.51m      7.60m  
 11 O'Dell, Lexi               9 Braymer High                      7.30m  
 
Girls Shot Put
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 St. Onge, Breann          11 Princeton Hi          11.04m     11.25m   3  10   
  2 Madison, Kaliska          10 South Harris          10.13m     10.23m   3   8   
  3 Brown, Ashley             11 Maysville Hi           9.07m     10.04m   3   6   
  4 Hall, Dallas              12 Braymer High           9.20m      9.90m   3   5   
  5 Neville, Kaylee           11 Albany High            9.53m      9.16m   3   4   
  6 Guinn, Zoey               10 Albany High            9.55m      9.11m   3   3   
  7 Shovick (Sims, Lily       10 North Harris           8.42m      8.59m   2   2   
  8 Ward, Laina                9 Gilman City            8.90m      8.49m   3   1   
  9 Davidson, Cassidy         10 South Harris           8.46m      8.15m   2 
 10 Ward, Jolee               11 Gilman City            8.20m      8.00m   2 
 11 Dinsmore, Cheyenne        10 Princeton Hi           7.66m      7.59m   2 
 12 Clair, Kieara             10 North Davies           7.03m      7.21m   2 
 13 Pace, Gia                 10 Pattonsburg            7.22m      6.99m   2 
 14 Lang, Paige                9 Winston High           8.18m      6.76m   2 
 15 Caraway, Courtney         10 Pattonsburg            6.70m      6.27m   1 
 16 Brown, Emilea              9 Mercer High            5.77m      5.83m   1 
 17 Hullinger, Hannah         12 Winston High           6.11m      5.43m   1 
 18 Chapman, Kailee           10 Cainsville H                      5.24m   1 
 19 Hollon, Grace             10 Braymer High                      5.21m   1 
 20 Clair, Kylana             12 North Davies           6.20m      5.16m   1 
 
Girls Discus Throw
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Brown, Ashley             11 Maysville Hi          26.70m     25.89m   3  10   
  2 Mercer, Emma               9 Albany High           28.54m     25.52m   3   8   
  3 Hall, Dallas              12 Braymer High          26.29m     24.80m   3   6   
  4 Criger, Libby             10 Maysville Hi          23.89m     24.04m   3   5   
  5 Spencer, Megan            10 Princeton Hi          28.00m     22.72m   3   4   
  6 Holcomb, Gracie           10 Albany High           23.01m     21.92m   2   3   
  7 Ward, Laina                9 Gilman City           26.73m     21.66m   3   2   
  8 Gannan, Alexis             9 Pattonsburg           17.00m     20.98m   1   1   
  9 Henry, Emily               9 Pattonsburg                      20.47m   1 
 10 Shovick (Sims, Lily       10 North Harris          22.85m     20.38m   2 
 11 Hullinger, Hannah         12 Winston High          19.13m     19.25m   2 
 12 Ward, Jolee               11 Gilman City           24.56m     19.02m   3 
 13 Girdner, Katelyn          10 Princeton Hi          20.76m     18.92m   2 
 14 Webb, Kennedy              9 South Harris          19.72m     16.12m   2 
 15 Norris, Megan              9 South Harris          18.66m     16.01m   2 
 16 Gladieux, Emilie          10 Braymer High                     15.67m   1 
 17 Clair, Kieara             10 North Davies          17.13m     14.46m   1 
 18 Lang, Paige                9 Winston High          17.69m     14.30m   2 
 19 Clair, Kylana             12 North Davies          13.70m     12.29m   1 
 -- Brown, Emilea              9 Mercer High           12.40m         DQ   1  All Scratch
 
Girls Javelin Throw
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Spencer, Megan            10 Princeton Hi          32.02m     30.28m   3  10   
  2 Stone, Kennedy            12 Braymer High          23.47m     28.02m   2   8   
  3 Russell, Hallie           12 Braymer High          20.30m     27.26m   1   6   
  4 Henry, Emily               9 Pattonsburg           24.00m     25.96m   2   5   
  5 Brown, Ashley             11 Maysville Hi          24.00m     25.40m   2   4   
  6 Endicott, Alex             9 Gallatin Hig          24.68m     24.84m   3   3   
  7 Neville, Kaylee           11 Albany High           26.72m     24.70m   3   2   
  8 Kile, Rebecca             11 Princeton Hi          28.78m     24.65m   3   1   
  9 Hartsock, Decii           12 Cainsville H          22.81m     24.47m   2 
 10 Ward, Laina                9 Gilman City           25.13m     24.45m   3 
 11 Houk, Breanna              9 Mercer High           21.06m     22.93m   2 
 12 Guinn, Zoey               10 Albany High           29.58m     21.88m   3 
 13 Criger, Libby             10 Maysville Hi          20.87m     21.23m   2 
 14 Shovick (Sims, Lily       10 North Harris          17.26m     20.99m   1 
 15 Ward, Jolee               11 Gilman City           29.00m     20.91m   3 
 16 Gannan, Alexis             9 Pattonsburg           20.15m     19.10m   1 
 17 Webb, Kennedy              9 South Harris          17.44m     18.52m   1 
 18 Davidson, Cassidy         10 South Harris          20.13m     17.99m   1 
 
Boys 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Berwanger, William        12 Princeton Hi           11.65      11.78   3  10   
  2 Chamberlin, Parker        11 South Harris           11.90      11.80   3   8   
  3 Emig, Bret                12 North Harris           12.46      11.85   3   6   
  4 Corbett, Chance            0 South Harris           11.87      11.89   3   5   
  5 Siemer, Blaze             12 Princeton Hi           13.14      12.58   2   4   
  6 Locker, Kaden             10 Gilman City            12.74      12.58   3   3   
  7 Hoppenthaler, Jordan      12 Winston High           13.55      12.66   2   2   
  8 McIntosh, Michael          9 Albany High            12.74      12.75   2   1   
  9 Kelly, Aleczander          9 Braymer High           12.91      12.88   2 
 10 Heintz, Matthew           11 North Harris           12.86      13.03   2 
 11 Feiden, Payton            10 Gallatin Hig           11.70      13.05   3 
 12 Tate, Joseph              12 Albany High            13.27      13.22   2 
 13 Riegel, Walter            11 Braymer High           12.48      13.32   3 
 14 Turner, Andrew             9 Maysville Hi           14.24      13.46   1 
 15 Kirk, Hunter              12 Cainsville H           13.36      13.50   2 
 16 Norton, James             11 Gilman City            14.17      13.97   1 
 17 Burns, Brantley           11 Gallatin Hig           14.97      14.05   1 
 18 McFall, Grayson           10 Cainsville H           14.09      14.25   2 
 19 Eiken, Sage                9 Winston High           14.92      14.52   1 
 20 Sterling, Kolten           9 Maysville Hi                      16.30   1 
 
Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Rhoades, Andrew           10 Princeton Hi           23.59      23.87   3  10   
  2 Corbett, Chance            0 South Harris           24.65      24.12   3   8   
  3 Emig, Bret                12 North Harris           24.24      24.69   3   6   
  4 Kelly, Luke               11 Princeton Hi           25.24      24.70   3   5   
  5 Williams, Grant            0 South Harris           25.72      25.02   2   4   
  6 Locker, Kaden             10 Gilman City            25.68      25.37   3   3   
  7 Kelly, Aleczander          9 Braymer High           26.36      26.12   2   2   
  8 Riegel, Walter            11 Braymer High           25.51      27.17   3   1   
  9 Pliley, Spencer           10 Winston High           28.41      28.40   2 
 10 Eiken, Sage                9 Winston High           29.24      29.86   2 
 11 Burns, Brantley           11 Gallatin Hig           30.14      30.04   2 
 12 Longo, Adam                0 Cainsville H                      33.51   1 
 13 Browning, Jordon          12 Maysville Hi                      36.88   1 
 
Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Henke, Malcolm            12 Princeton Hi           53.66      53.09   2  10   
  2 Goll, Login               12 Winston High           54.38      53.51   2   8   
  3 Israel, Caden             11 Maysville Hi           54.30      54.54   2   6   
  4 Mercer, Ethan             12 Albany High            54.06      54.67   2   5   
  5 Jones, Kaden               0 South Harris           58.78      56.72   2   4   
  6 Locker, Kaden             10 Gilman City            56.75      57.08   2   3   
  7 Baker, Garrett             9 Cainsville H           59.87      57.77   1   2   
  8 Claycomb, Grant           12 North Harris           59.24      58.40   1   1   
  9 Graham, Kaden             12 Mercer High            58.60    1:00.29   2 
 10 Jordan, Ben               10 Braymer High         1:02.96    1:00.96   1 
 11 Hemry, Brett              10 Gallatin Hig         1:00.36    1:01.35   1 
 12 Huckabay, Robert          10 Braymer High                    1:04.75   1 
 13 Mullikin, Clyde            9 Winston High         1:10.46    1:09.52   1 
 
Boys 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hughson, Brody            11 Braymer High         2:21.90    2:12.72   10   
  2 Uthe, Jacob               11 Winston High         2:13.61    2:13.64    8   
  3 Langfitt, Brody           10 Gilman City          2:24.05    2:23.38    6   
  4 Smith, Logan              11 Princeton Hi         2:27.85    2:27.11    5   
  5 Anderson, Preston         10 Gallatin Hig         2:28.24    2:31.60    4   
  6 Morris, Colton            10 Maysville Hi         2:45.18    2:40.62    3   
  7 Breshears, Noah           10 North Harris         3:30.24    2:40.99    2   
  8 Payne, Samuel              0 South Harris         2:56.30    2:54.01    1   
  9 Hulet, Ryelin             11 Pattonsburg          2:42.51    2:57.16  
 
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Langfitt, Brody           10 Gilman City          5:22.34    5:13.76   10   
  2 Magee, Braxton             0 South Harris         5:13.90    5:18.93    8   
  3 Lee, Braden               10 Winston High         5:24.16    5:47.00    6   
  4 Morris, Colton            10 Maysville Hi         5:53.45    5:54.39    5   
  5 Wright, Michael           10 Princeton Hi         5:52.16    6:02.05    4   
  6 Hulet, Ryelin             11 Pattonsburg          6:00.20    6:24.41    3   
  7 Uthe, Elijah               9 Winston High         6:17.19    6:24.81    2   
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lee, Braden               10 Winston High        11:50.16   11:41.71   10   
  2 Magee, Braxton             0 South Harris        11:37.49   11:43.13    8   
  3 Wright, Michael           10 Princeton Hi        12:26.83   13:03.36    6   
  4 Hulet, Ryelin             11 Pattonsburg         13:32.51   13:49.85    5   
  5 Uthe, Elijah               9 Winston High        14:05.74   14:00.66    4   
 
Boys 110 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Blanton, Jacob            12 Princeton Hi           18.98      18.10   10   
  2 Farrell, Marshall         12 Winston High           19.98      19.91    8   
  3 Lisle, Trevor             10 South Harris           20.16      20.47    6   
  4 Berry, Cooper             10 Maysville Hi           21.31      21.00    5   
  5 Norton, James             11 Gilman City                       22.35    4   
  6 Nelson, Noel               9 Winston High           24.32      23.74    3   
 
Boys 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Blanton, Jacob            12 Princeton Hi           46.96      49.30   10   
  2 Farrell, Marshall         12 Winston High           50.45      49.68    8   
  3 Hughson, Griffin           9 Braymer High           49.05      49.78    6   
  4 Berry, Cooper             10 Maysville Hi           53.22      51.94    5   
  5 Goodner, Hank             11 Braymer High                      56.91    4   
  6 Nelson, Noel               9 Winston High           58.98      58.37    3   
  7 Norton, James             11 Gilman City            56.08    1:00.20    2   
 
Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Princeton High School  'A'                          46.71      46.36   10   
     1) Siemer, Blaze 12                2) Henke, Malcolm 12              
     3) Kelly, Luke 11                  4) Berwanger, William 12          
  2 South Harrison High School  'A'                     46.98      46.46    8   
     1) Corbett, Chance 0               2) Chamberlin, Parker 11          
     3) Williams, Grant 0               4) Spurling, Braden 11            
  3 North Harrison High School  'A'                     50.24      49.47    6   
     1) Heintz, Matthew 11              2) Hamilton, Brandon 11           
     3) Gibson, Tyson 10                4) Emig, Bret 12                  
  4 Braymer High School  'A'                            52.78      50.45    5   
     1) Riegel, Walter 11               2) Rader, Aydan 10                
     3) Baker, Landon 9                 4) Hughson, Brody 11              
  5 Maysville High School  'A'                          49.16      50.92    4   
     1) Redman, Jacob 12                2) Turner, Andrew 9               
     3) Hulett, Hunter 10               4) Gabbard, Kayden 9              
  6 Winston High School  'A'                            52.23      51.74    3   
     1) Farrell, Marshall 12            2) Hoppenthaler, Jordan 12        
     3) Pliley, Spencer 10              4) Vaughn, Asher 11               
 
Boys 4x200 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Princeton High School  'A'                        1:34.11    1:35.71   10   
     1) Henke, Malcolm 12               2) Kelly, Luke 11                 
     3) Berwanger, William 12           4) Rhoades, Andrew 10             
  2 Maysville High School  'A'                        1:41.38    1:43.19    8   
     1) Turner, Andrew 9                2) Israel, Caden 11               
     3) Redman, Jacob 12                4) Gabbard, Kayden 9              
  3 North Harrison High School  'A'                   1:43.00    1:43.86    6   
     1) Emig, Bret 12                   2) Gibson, Tyson 10               
     3) Hamilton, Brandon 11            4) Heintz, Matthew 11             
  4 South Harrison High School  'A'                   1:43.23    1:44.06    5   
     1) Sweat, Luke 0                   2) Shaffer, Harper 0              
     3) Jones, Kaden 0                  4) Williams, Grant 0              
  5 Braymer High School  'A'                          1:44.36    1:44.66    4   
     1) Riegel, Walter 11               2) Rader, Aydan 10                
     3) Baker, Landon 9                 4) Hughson, Brody 11              
  6 Winston High School  'A'                          1:42.11    1:53.43    3   
     1) Farrell, Marshall 12            2) Hoppenthaler, Jordan 12        
     3) Pliley, Spencer 10              4) Hisel, Jakub 12                
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Princeton High School  'A'                        3:36.15    3:47.68   10   
     1) Henke, Malcolm 12               2) Berwanger, William 12          
     3) Siemer, Blaze 12                4) Rhoades, Andrew 10             
  2 Braymer High School  'A'                          4:17.19    3:55.28    8   
     1) Baker, Landon 9                 2) Rader, Aydan 10                
     3) Kelly, Aleczander 9             4) Hughson, Brody 11              
  3 Winston High School  'A'                                     3:56.23    6   
     1) Hoppenthaler, Jordan 12         2) Hisel, Jakub 12                
     3) Vaughn, Asher 11                4) Hurlbert, Isaac 10             
  4 South Harrison High School  'A'                   4:09.94    3:57.34    5   
     1) Sweat, Luke 0                   2) Shaffer, Harper 0              
     3) Lisle, Trevor 10                4) Jones, Kaden 0                 
  5 Maysville High School  'A'                        4:50.24    4:23.53    4   
     1) Sterling, Kolten 9              2) Hulett, Hunter 10              
     3) Berry, Cooper 10                4) Turner, Andrew 9               
 
Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Winston High School  'A'                          9:27.09    9:37.25   10   
     1) Lee, Braden 10                  2) Hisel, Jakub 12                
     3) Goll, Login 12                  4) Uthe, Jacob 11                 
  2 Princeton High School  'A'                       10:26.33   10:29.39    8   
     1) Brown, Aidan 9                  2) Walkup, Wilbur 12              
     3) Rubio, Nicholas 9               4) Smith, Logan 11                
  3 Albany High School  'A'                          10:41.25   10:37.04    6   
     1) Popplewell, Troy 10             2) Newman, Conlan 10              
     3) McIntosh, Michael 9             4) Tate, Joseph 12                
  4 Braymer High School  'A'                         11:01.42   11:08.92    5   
     1) Pickering, Cutter 10            2) Huckabay, Robert 10            
     3) Goodner, Hank 11                4) Kelly, Aleczander 9            
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Willis, Mark              11 Cainsville H                      1.80m   10   
  2 Lisle, Trevor             10 South Harris           1.80m      1.75m    8   
  3 Uthe, Jacob               11 Winston High           1.55m      1.60m    6   
  4 Shaffer, Harper            0 South Harris           1.55m      1.55m    5   
  5 Hulett, Hunter            10 Maysville Hi                      1.50m    4   
  6 McIntosh, Michael          9 Albany High            1.55m      1.45m    3   
  7 Kirk, Hunter              12 Cainsville H           1.55m     J1.45m    2   
 -- Pickering, Cutter         10 Braymer High           1.10m         DQ   No Height
 
Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Israel, Caden             11 Maysville Hi           3.05m      3.35m   10   
  2 Spurling, Braden          11 South Harris           3.35m      3.20m    8   
  3 Anderson, Preston         10 Gallatin Hig           3.05m      2.90m    6   
  4 Chamberlin, Parker        11 South Harris           2.85m      2.74m    5   
  5 Berry, Cooper             10 Maysville Hi           2.44m     J2.74m    4   
 
Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gabbard, Kayden            9 Maysville Hi           5.05m      5.92m   10   
  2 Feiden, Payton            10 Gallatin Hig           6.24m      5.87m    8   
  3 Gibson, Tyson             10 North Harris           6.10m      5.74m    6   
  4 Baker, Landon              9 Braymer High           4.70m      5.53m    5   
  5 Locker, Kaden             10 Gilman City            4.65m      5.18m    4   
  6 Vaughn, Asher             11 Winston High           4.86m      5.11m    3   
  7 Hughson, Griffin           9 Braymer High           5.09m      4.81m    2   
  8 Doolittle, Isaac           0 South Harris                      4.67m    1   
  9 Kirk, Hunter              12 Cainsville H           4.40m      4.21m  
 -- Tate, Joseph              12 Albany High            5.47m         DQ  
 
Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gibson, Tyson             10 North Harris          12.19m     11.88m   10   
  2 Brown, Aidan               9 Princeton Hi          10.38m     11.03m    8   
  3 Kelly, Luke               11 Princeton Hi          11.42m     10.98m    6   
  4 Vaughn, Asher             11 Winston High          10.77m     10.90m    5   
  5 Baker, Landon              9 Braymer High                     10.82m    4   
  6 Langfitt, Brody           10 Gilman City           11.40m     10.75m    3   
  7 Nelson, Noel               9 Winston High           9.12m      9.22m    2   
  8 Huckabay, Robert          10 Braymer High           7.90m      8.91m    1   
  9 Breshears, Noah           10 North Harris                      7.93m  
 
Boys Shot Put
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Karns, Lucas              12 South Harris          14.34m     12.76m   3  10   
  2 Greenwell, Seth           11 Albany High           12.05m     11.76m   3   8   
  3 Williams-patton, Devin    12 Albany High           10.97m     11.58m   3   6   
  4 Rainey, Beau              10 South Harris          10.71m     10.96m   3   5   
  5 Ragan, Kaden              12 Winston High          10.08m     10.56m   2   4   
  6 Siemer, Blaze             12 Princeton Hi          11.32m     10.18m   3   3   
  7 Hashman, Wes               9 Mercer High            9.32m    J10.18m   2   2   
  8 Eakes, Brayden             9 Cainsville H          10.00m      9.44m   2   1   
  9 Lang, Carson              11 Gallatin Hig          10.65m      9.00m   3 
 10 Breshears, David          10 Maysville Hi           9.40m      8.79m   2 
 11 Sutton, Wyatt              9 Gilman City            8.19m      8.41m   2 
 12 Smith, Bryce              10 North Davies                      8.40m   1 
 13 Kincaid, Chase             9 Braymer High           8.08m      8.15m   2 
 14 Hurlbert, Isaac           10 Winston High           6.90m      7.52m   1 
 15 Browning, Jordon          12 Maysville Hi                      7.25m   1 
 16 Hollon, Ben               12 Braymer High                      6.98m   1 
 17 Malott, Kayden            10 North Davies                      5.60m   1 
 
Boys Discus Throw
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Mercer, Ethan             12 Albany High           41.59m     42.80m   3  10   
  2 Karns, Lucas              12 South Harris          40.90m     40.34m   3   8   
  3 Cross, Sawyer             12 Albany High           37.30m     36.64m   3   6   
  4 Lang, Carson              11 Gallatin Hig          37.86m     35.26m   3   5   
  5 Thomas, Dakota            12 Princeton Hi          36.45m     31.71m   3   4   
  6 Scanlan, Trevor           12 Maysville Hi          24.25m     26.56m   2   3   
  7 Rainey, Beau              10 South Harris          30.97m     26.12m   3   2   
  8 Lebert, Emry              11 Winston High                     25.11m   1   1   
  9 Jordan, Ben               10 Braymer High          21.98m     24.90m   2 
 10 Mullikin, Clyde            9 Winston High          22.17m     24.10m   2 
 11 Sutton, Wyatt              9 Gilman City           21.79m     21.54m   1 
 12 Eakes, Brayden             9 Cainsville H          21.72m     18.89m   1 
 13 Hollon, Ben               12 Braymer High          19.53m     18.67m   1 
 14 Smith, Bryce              10 North Davies                     15.44m   1 
 -- Breshears, David          10 Maysville Hi          26.67m         DQ   2  All scratch
 
Boys Javelin Throw
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Goll, Login               12 Winston High          42.05m     46.23m   3  10   
  2 Mercer, Ethan             12 Albany High           43.60m     45.47m   3   8   
  3 Langfitt, Brody           10 Gilman City           40.45m     43.18m   3   6   
  4 Redman, Jacob             12 Maysville Hi          39.10m     37.95m   3   5   
  5 Graham, Kaden             12 Mercer High           39.31m     37.10m   3   4   
  6 Doolittle, Isaac           0 South Harris          36.89m     36.82m   3   3   
  7 Glenn, Ethan              12 Princeton Hi          34.81m     32.77m   2   2   
  8 Summers, Brayden          12 Princeton Hi          34.41m     31.25m   2   1   
  9 Hisel, Jakub              12 Winston High          30.57m     30.35m   2 
 10 Wilson, Jaden              9 Gallatin Hig          25.91m     30.24m   1 
 11 Hemry, Brett              10 Gallatin Hig          28.18m     30.06m   2 
 12 Hashman, Wes               9 Mercer High           34.08m     29.18m   2 
 13 Pickering, Cutter         10 Braymer High                     27.82m   1 
 14 Chamberlin, Parker        11 South Harris          35.76m     27.68m   3 
 15 Scanlan, Trevor           12 Maysville Hi          31.70m     27.51m   2 
 16 Goodner, Hank             11 Braymer High          25.01m     25.56m   1 
 17 Greenwell, Seth           11 Albany High           27.21m     24.49m   2 
 
                    Women - Team Rankings - 19 Events Scored
===============================================================================
    1) Maysville High School      135        2) Princeton High School     120   
    3) South Harrison High School  95.50     4) Gallatin High School       93.50
    5) Braymer High School         87        6) Pattonsburg High School    49   
    7) Albany High School          47        8) Gilman City High School    38   
    9) Mercer High School          30       10) North Harrison High Schoo  12   
   11) Winston High School         11       12) Cainsville High School      3   
   13) North Daviess High School    2                                           
 
                    Men - Team Rankings - 19 Events Scored
===============================================================================
    1) Princeton High School      136        2) South Harrison High Schoo 125   
    3) Winston High School        115        4) Maysville High School      76   
    5) Braymer High School         57        6) Albany High School         53   
    7) Gilman City High School     44        8) North Harrison High Schoo  43   
    9) Gallatin High School        23       10) Cainsville High School     15   
   11) Pattonsburg High School      8       12) Mercer High School          6