Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  9:02 PM  4/13/2021  Page 1  
 2021 Blue Jay Relays - 4/13/2021  
 Rock Port HS  
 Results  
 Girls 100 Meter Dash  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
Finals  
  1 Wilson, Lily              10 Albany High School       13.59   1  10  
  2 Hauber, Kayley            10 Platte Valley            13.83   1   8  
  3 Anderson, Faith           10 East Atchison            13.84   1   6  
  4 Mitchell, Mara            11 Union Star               13.95   1   4  
  5 Runde, Sadie              11 Stanberry Hi             14.24   1   3  
  6 Davis, Ameris              9 Albany High School       15.15   2   1  
  7 Gracie Marsh, Gracelyn    10 St. Joseph C             15.51   2  
  8 Biondo, Brianna            9 South Holt H             15.60   1  
  9 Griffin, Aivry            11 Worth County             15.67   2  
 10 McIntyre, Lauren          10 Northeast No             15.71   2  
 11 Derks, Taelyn              9 Stanberry Hi             17.19   2  
 Girls 200 Meter Dash  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Mitchell, Mara            11 Union Star               28.38   2  10  
  2 Hauber, Kayley            10 Platte Valley            29.00   2   8  
  3 Miller, Brooklyn          12 St. Joseph C             29.21   2   6  
  4 Stanley, Charlee          10 St. Joseph C             30.05   1   4  
  5 James, Katlyn              9 Stanberry Hi             30.14   2   3  
  6 Farmer, Makenna           12 Rock Port Hi             30.50   1   1  
  7 Manring, Claire           10 Albany High School       30.75   2  
  8 Boswell, Jill              9 Northeast No             30.82   2  
  9 Smith, Rebecca             9 Worth County             31.82   1  
 10 Vogler, Chaney             9 Rock Port Hi             32.73   1  
 11 Laird, Vivian             10 Albany High School       32.97   1  
 12 Mcquate, Zoey             10 Union Star               34.81   1  
 Girls 400 Meter Dash  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Merriweather, Keena        9 East Atchison          1:03.53   2  10  
  2 Collins, Malia            12 Platte Valley          1:06.16   2   8  
  3 Stanley, Charlee          10 St. Joseph C           1:06.99   2   6  
  4 Boswell, Jill              9 Northeast No           1:07.34   2   4  
  5 Hunt, Braidy              12 Worth County           1:07.77   2   3  
  6 Cline, Jacquelyn          10 North Nodawa           1:11.93   1   1  
  7 Cousatte, Autumn           9 Worth County           1:12.04   1  
  8 Martin, Kaydense          11 South Holt H           1:22.53   1  
  9 Redmond, Sylvia           10 Stanberry Hi           1:23.52   1  
 Girls 800 Meter Run  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Martin, Tommi              9 East Atchison          2:36.31   10  
  2 Schieber, Anne            12 Northeast No           2:36.39    8  
  3 Barnes, Ava                9 Mound City H           2:39.38    6  
  4 Adwell, Hailey            10 Worth County           2:45.31    4  
  5 Craig, Lexi               10 Stanberry Hi           2:50.54    3  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  9:02 PM  4/13/2021  Page 2  
 2021 Blue Jay Relays - 4/13/2021  
 Rock Port HS  
 Results  
 ....Girls 800 Meter Run  
  6 Wilmes, Ruby              10 Northeast No           2:52.11    1  
  7 Prussman, Olivia           9 South Holt H           3:00.08  
  8 Riley, Andrea             10 Platte Valley          3:02.18  
  9 Bohart, Makayla           11 South Holt H           3:02.34  
 10 Hale, Macie               11 Rock Port Hi           3:02.41  
 11 Stoll, Katelyn            10 Stanberry Hi           3:18.98  
 12 Vinzant, Hayleigh         11 North Nodawa           3:24.80  
 13 Smith, Nikola              9 St. Joseph C           3:26.35  
 14 Cline, Victoria           12 St. Joseph C           3:42.88  
 Girls 1600 Meter Run  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Morris, Reese             12 South Holt H           6:09.88   10  
  2 Watkins, Aubrey           11 Rock Port Hi           6:18.77    8  
  3 Prussman, Olivia           9 South Holt H           6:28.71    6  
  4 Riley, Andrea             10 Platte Valley          6:37.80    4  
  5 Hagey, Reagan             11 West Nodaway           6:43.45    3  
  6 Wennihan, Brooklyn         9 East Atchison          6:47.02    1  
  7 Akers, Emmie              10 Mound City H           6:51.30  
  8 Stoll, Katelyn            10 Stanberry Hi           6:51.36  
  9 Brown, Mackenzie           9 Mound City H           6:56.14  
 10 Vinzant, Hayleigh         11 North Nodawa           7:08.04  
 11 Pritt, Harlee             12 Rock Port Hi           7:29.80  
 12 Smith, Nikola              9 St. Joseph C           7:45.98  
 13 Cline, Victoria           12 St. Joseph C           8:04.01  
 Girls 3200 Meter Run  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Morris, Reese             12 South Holt H          13:13.85   10  
  2 Watkins, Aubrey           11 Rock Port Hi          13:49.26    8  
  3 Riley, Andrea             10 Platte Valley         14:34.80    6  
  4 Bohart, Makayla           11 South Holt H          14:49.27    4  
  5 Hagey, Reagan             11 West Nodaway          14:58.58    3  
  6 Wennihan, Brooklyn         9 East Atchison         15:45.74    1  
  7 Vinzant, Hayleigh         11 North Nodawa          16:32.82  
 Girls 100 Meter Hurdles  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Beagle, Morgan            12 Worth County             17.59   10  
  2 Richardson, Brooklyn       9 Worth County             18.22    8  
  3 Jorgensen, Jaci            9 St. Joseph C             22.13    6  
  4 Noland, Addison            9 East Atchison            22.67    4  
 -- Anderson, Faith           10 East Atchison               FS  
 Girls 300 Meter Hurdles  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Anderson, Faith           10 East Atchison            53.06   10  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  9:02 PM  4/13/2021  Page 3  
 2021 Blue Jay Relays - 4/13/2021  
 Rock Port HS  
 Results  
 ....Girls 300 Meter Hurdles  
  2 Richardson, Brooklyn       9 Worth County             54.87    8  
  3 Brown, Saryn               9 North Nodawa             56.64    6  
  4 Herndon, Lauren            9 North Nodawa             57.13    4  
  5 Griffin, Aivry            11 Worth County             57.65    3  
  6 Vogler, Rachel            12 Rock Port Hi             58.05    1  
 Girls 4x100 Meter Relay  
=======================================================================  
    School                                               Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Albany High School  'A'                               54.57   10  
     1) Wilson, Lily 10                 2) Troncin, Abigail 9  
     3) Runyan, Torrie 12               4) Manring, Claire 10  
  2 Worth County High School  'A'                         55.95    8  
     1) Adwell, Hailey 10               2) Richardson, Brooklyn 9  
     3) Smith, Rebecca 9                4) Beagle, Morgan 12  
  3 Platte Valley  'A'                                    56.03    6  
     1) Collins, Malia 12               2) Turpin, Stephanie 11  
     3) Collins, Maggie 9               4) Hauber, Kayley 10  
  4 Rock Port High School  'A'                            57.82    4  
     1) Makings, Mikayla 10             2) Vogler, Rachel 12  
     3) Jenkins, Rylee 9                4) Farmer, Makenna 12  
  5 East Atchison  'A'                                  1:02.87    2  
     1) Drummond, Dalaynie 9            2) Straub, Kendal 9  
     3) Noland, Addison 9               4) Martin, Claire 9  
 Girls 4x200 Meter Relay  
=======================================================================  
    School                                               Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Albany High School  'A'                             1:56.80   10  
     1) Wilson, Lily 10                 2) Troncin, Abigail 9  
     3) Runyan, Torrie 12               4) Manring, Claire 10  
  2 Worth County High School  'A'                       1:59.44    8  
     1) Adwell, Hailey 10               2) Smith, Rebecca 9  
     3) Beagle, Morgan 12               4) Hunt, Braidy 12  
  3 Rock Port High School  'A'                          2:01.42    6  
     1) Makings, Mikayla 10             2) Vogler, Chaney 9  
     3) Jenkins, Rylee 9                4) Farmer, Makenna 12  
  4 Northeast Nodaway High School  'A'                  2:03.90    4  
     1) Boswell, Jill 9                 2) McIntyre, Lauren 10  
     3) Wilmes, Ruby 10                 4) Schieber, Anne 12  
  5 East Atchison  'A'                                  2:17.16    2  
     1) Drummond, Dalaynie 9            2) Straub, Kendal 9  
     3) Noland, Addison 9               4) Bywater, Alexis 9  
 Girls 4x400 Meter Relay  
=======================================================================  
    School                                               Finals  Points  
=======================================================================  
  1 East Atchison  'A'                                  4:28.36   10  
     1) Martin, Sophia 11               2) Martin, Claire 9  
     3) Martin, Tommi 9                 4) Merriweather, Keena 9  
  2 Worth County High School  'A'                       4:31.82    8  
     1) Adwell, Hailey 10               2) Beagle, Morgan 12  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  9:02 PM  4/13/2021  Page 4  
 2021 Blue Jay Relays - 4/13/2021  
 Rock Port HS  
 Results  
 ....Girls 4x400 Meter Relay  
     3) Richardson, Brooklyn 9          4) Hunt, Braidy 12  
  3 Rock Port High School  'A'                          4:48.61    6  
     1) Hale, Macie 11                  2) Jenkins, Rylee 9  
     3) Farmer, Makenna 12              4) Watkins, Aubrey 11  
  4 Stanberry High School  'A'                          4:57.25    4  
     1) Angle, Letah 10                 2) Craig, Lexi 10  
     3) Wallace, Amelia 9               4) Runde, Sadie 11  
  5 North Nodaway High School  'A'                      5:10.17    2  
     1) Brown, Saryn 9                  2) Cline, Jacquelyn 10  
     3) Herndon, Lauren 9               4) Vinzant, Hayleigh 11  
 Girls 4x800 Meter Relay  
=======================================================================  
    School                                               Finals  Points  
=======================================================================  
  1 East Atchison  'A'                                 11:25.30   10  
     1) Merriweather, Keena 9           2) Martin, Sophia 11  
     3) Martin, Claire 9                4) Martin, Tommi 9  
  2 Rock Port High School  'A'                         12:21.71    8  
     1) Vogler, Chaney 9                2) Pritt, Harlee 12  
     3) Hale, Macie 11                  4) Watkins, Aubrey 11  
 Girls High Jump  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Miller, Brooklyn          12 St. Joseph C             1.70m   10  
  2 Anderson, Faith           10 East Atchison            1.65m    8  
  3 Craig, Lexi               10 Stanberry Hi             1.50m    6  
  4 Brown, Saryn               9 North Nodawa             1.45m    4  
  5 Griffin, Aivry            11 Worth County             1.40m    3  
  6 Noland, Addison            9 East Atchison            1.20m    1  
 Girls Pole Vault  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Engel, Keelin             12 Worth County             3.05m   10  
  2 James, Katlyn              9 Stanberry Hi             2.29m    8  
  3 Barnes, Ava                9 Mound City H             2.13m    6  
  4 Martin, Sophia            11 East Atchison            1.84m    4  
  5 Sherer, Paige             10 Worth County             1.83m    3  
 Girls Long Jump  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 James, Katlyn              9 Stanberry Hi             4.51m   10  
  2 Troncin, Abigail           9 Albany High School       4.50m    8  
  3 Merriweather, Keena        9 East Atchison            4.27m    6  
  4 Collins, Malia            12 Platte Valley            4.21m    4  
  5 Jorgensen, Jaci            9 St. Joseph C             4.06m    3  
  6 Brown, Saryn               9 North Nodawa             4.00m    1  
  7 Smith, Rebecca             9 Worth County             3.79m  
  8 Boswell, Jill              9 Northeast No             3.66m  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  9:02 PM  4/13/2021  Page 5  
 2021 Blue Jay Relays - 4/13/2021  
 Rock Port HS  
 Results  
 ....Girls Long Jump  
  9 Wilson, Gracie            12 Albany High School       3.59m  
 10 McIntyre, Lauren          10 Northeast No             3.58m  
 11 Griffin, Aivry            11 Worth County             3.53m  
 12 Cline, Jacquelyn          10 North Nodawa             3.44m  
 13 Wennihan, Brooklyn         9 East Atchison            3.38m  
 Girls Triple Jump  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Troncin, Abigail           9 Albany High School       9.61m   10  
  2 Biondo, Brianna            9 South Holt H             9.03m    8  
  3 Hauber, Kayley            10 Platte Valley            8.94m    6  
  4 Hunt, Braidy              12 Worth County             8.81m    4  
  5 Wilson, Gracie            12 Albany High School       8.61m    3  
  6 Herndon, Lauren            9 North Nodawa             8.48m    1  
  7 Wimer, Justina            11 Worth County             8.41m  
 Girls Shot Put  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Baucom, Alivia            12 Rock Port Hi            11.58m   3  10  
  2 Collins, Maggie            9 Platte Valley           11.53m   3   8  
  3 Staton, Kara-Jean          9 Worth County            10.06m   3   6  
  4 Miller, Brooklyn          12 St. Joseph C             9.96m   3   4  
  5 Mason, Jenna              10 Platte Valley            9.37m   3   3  
  6 Brown, Ali                10 Worth County             9.22m   2   1  
  7 Lyons, Journey            11 Union Star               9.17m   3  
  8 Makings, Mikayla          10 Rock Port Hi             9.09m   2  
  9 Mattson, Kiley            10 Stanberry Hi             8.97m   2  
  9 Guinn, Zoey               10 Albany High School       8.97m   3  
 11 Neville, Kaylee           11 Albany High School       8.51m   2  
 12 Auffert, Dalanie           9 Northeast No             8.43m   2  
 13 Gracie Marsh, Gracelyn    10 St. Joseph C             8.08m   2  
 14 Gust, Jayden               9 Stanberry Hi             7.87m   1  
 15 Prussman, Zoey            10 South Holt H             7.78m   2  
 16 Rickkets, Emily           12 West Nodaway             6.76m   1  
 17 Clausen, Hannah           12 Union Star               6.60m   1  
 18 Hendricks, Lucardia        9 North Nodawa             6.17m   1  
 19 Parsons, Teegan            9 South Holt H             6.15m   1  
 Girls Discus Throw  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Baucom, Alivia            12 Rock Port Hi            35.26m   3  10  
  2 Staton, Kara-Jean          9 Worth County            30.30m   3   8  
  3 Jenkins, Rylee             9 Rock Port Hi            29.06m   3   6  
  4 Lyons, Journey            11 Union Star              27.03m   3   4  
  5 Stoll, Blair              12 Platte Valley           25.12m   3   3  
  6 Mercer, Emma               9 Albany High School      23.98m   3   1  
  7 Mattson, Kiley            10 Stanberry Hi            23.72m   2  
  8 Prussman, Zoey            10 South Holt H            23.57m   3  
  9 Voga, Grace               10 St. Joseph C            23.55m   2  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  9:02 PM  4/13/2021  Page 6  
 2021 Blue Jay Relays - 4/13/2021  
 Rock Port HS  
 Results  
 ....Girls Discus Throw  
 10 Smith, Brielle            12 St. Joseph C            22.78m   2  
 11 Mason, Jenna              10 Platte Valley           22.35m   2  
 12 Long, Bailey              11 Mound City H            21.69m   1  
 13 Holcomb, Gracie           10 Albany High School      21.64m   2  
 14 Rickkets, Emily           12 West Nodaway            21.00m   1  
 15 Sanders, Taylor           10 Worth County            20.40m   2  
 15 Auffert, Dalanie           9 Northeast No            20.40m   2  
 Girls Javelin Throw  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Miller, Brooklyn          12 St. Joseph C            39.45m   3  10  
  2 Craig, Lexi               10 Stanberry Hi            33.78m   3   8  
  3 Lyons, Journey            11 Union Star              31.62m   3   6  
  4 Brown, Ali                10 Worth County            30.30m   3   4  
  5 Ferguson, Madeline        11 Platte Valley           28.68m   3   3  
  6 Martin, Tommi              9 East Atchison           28.52m   3   1  
  7 Collins, Maggie            9 Platte Valley           27.43m   3  
  8 Neville, Kaylee           11 Albany High School      26.34m   2  
  9 Mattson, Kiley            10 Stanberry Hi            26.26m   2  
 10 Guinn, Zoey               10 Albany High School      26.06m   2  
 11 Cousatte, Autumn           9 Worth County            24.31m   2  
 12 Martin, Claire             9 East Atchison           22.28m   2  
 13 Standiford, Angela        12 Northeast No            20.96m   1  
 Boys 100 Meter Dash  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Poppa, Landon             12 Mound City H             11.40   1  10  
  2 Cameron, Gavin            10 Stanberry Hi             12.09   1   8  
  3 Gladstone, Aydan          11 Worth County             12.13   1   6  
  4 Herron, Joey              12 Rock Port Hi             12.53   1   4  
  5 Saxton, Evan              12 Stanberry Hi             12.98   1   3  
  6 McIntosh, Michael          9 Albany High School       12.99   2   1  
  7 Driskell, Matthew         11 East Atchison            13.27   2  
  8 Tate, Joseph              12 Albany High School       13.27   2  
  9 Beck, Camden              10 Platte Valley            13.30   2  
 10 Dierberger, Jacob         10 Union Star               13.80   2  
 11 King, Caleb                9 St. Joseph C             13.84   2  
 12 Craig, Chandler           10 Union Star               14.32   3  
 13 Jackson, Jaden             9 St. Joseph C             15.24   3  
 Boys 200 Meter Dash  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Poppa, Landon             12 Mound City H             22.81   3  10  
  2 Swavey, Landon            12 St. Joseph C             23.82   3   8  
  3 Cameron, Gavin            10 Stanberry Hi             24.53   3   6  
  4 Dillivan, Brayden         11 Albany High School       25.14   3   4  
  5 Adwell, Nathan            12 Worth County             25.95   3   3  
  6 Driskell, Matthew         11 East Atchison            27.20   1   1  
  7 Richardson, Timothy       12 Worth County             27.26   2  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  9:02 PM  4/13/2021  Page 7  
 2021 Blue Jay Relays - 4/13/2021  
 Rock Port HS  
 Results  
 ....Boys 200 Meter Dash  
  8 Meyer, Kodie              11 Northeast No             27.27   2  
  9 Beck, Camden              10 Platte Valley            27.68   1  
 10 Fletchall, Leo             9 Stanberry Hi             27.69   1  
 11 Allen, Landen             11 Northeast No             28.17   2  
 12 Dierberger, Jacob         10 Union Star               28.38   2  
 13 Brown, Nathaniel           9 St. Joseph C             29.37   2  
 14 Craig, Chandler           10 Union Star               29.54   1  
 Boys 400 Meter Dash  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Swavey, Landon            12 St. Joseph C             51.67   3  10  
  2 Young, Wil                11 Mound City H             53.65   3   8  
  3 Mercer, Ethan             12 Albany High School       55.20   3   6  
  4 Cassavaugh, Levi          10 Worth County             55.46   3   4  
  5 Abbott, Gabriel           12 Rock Port Hi             55.78   3   3  
  6 Messer, Caedon            12 Mound City H             56.45   3   1  
  7 Wallace, Lance            10 Stanberry Hi             57.83   2  
  8 Scroggins, Brody          11 South Holt H             58.16   2  
  9 Whorton, Aiden            10 Union Star               58.52   2  
 10 Driskell, Matthew         11 East Atchison          1:01.41   1  
 11 Pankau, Trulin            10 Rock Port Hi           1:02.16   2  
 12 Fletchall, Leo             9 Stanberry Hi           1:02.28   2  
 13 King, Caleb                9 St. Joseph C           1:03.96   1  
 14 Stepp, Ian                 9 East Atchison          1:04.60   2  
 15 Miller, Landen             9 Platte Valley          1:08.65   1  
 16 Wilson, Alex              10 Albany High School     1:16.96   1  
 17 Henggeler, Kevin          11 Platte Valley          1:24.50   1  
 Boys 800 Meter Run  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Schwebach, Tyler          11 Stanberry Hi           2:07.58   10  
  2 Zembles, Keaton            9 Mound City H           2:13.44    8  
  3 Wolf, Micah               11 Platte Valley          2:16.94    6  
  4 Stubbs, David             12 Union Star             2:19.03    4  
  5 Blay, Riley                8 West Nodaway           2:20.01    3  
  6 Lucas, Caleb              10 Rock Port Hi           2:27.48    1  
  7 Fuhrman, John              9 South Holt H           2:28.52  
  8 McQuinn, Colby             9 Stanberry Hi           2:31.39  
  9 Popplewell, Troy          10 Albany High School     2:32.02  
 10 Griffin, Jadon             9 Mound City H           2:32.48  
 11 Rucker, Corbyn            11 North Nodawa           2:35.56  
 12 Newman, Conlan            10 Albany High School     2:39.18  
 13 Meyer, Ean                 9 Platte Valley          2:39.38  
 14 Whorton, Aiden            10 Union Star             2:43.05  
 15 Giesken, Lyle             10 Northeast No           2:51.70  
 Boys 1600 Meter Run  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Blay, Tyler               12 West Nodaway           4:40.93   10  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  9:02 PM  4/13/2021  Page 8  
 2021 Blue Jay Relays - 4/13/2021  
 Rock Port HS  
 Results  
 ....Boys 1600 Meter Run  
  2 Zembles, Lane             12 Mound City H           4:52.11    8  
  3 Blay, Riley                8 West Nodaway           4:52.80    6  
  4 Fansher, Dawson           12 South Holt H           5:07.69    4  
  5 Lucas, Caleb              10 Rock Port Hi           5:30.64    3  
  6 Miller, Nathan            12 Union Star             5:31.74    1  
  7 Lesher, Daniel            10 East Atchison          5:38.63  
  8 Fuhrman, John              9 South Holt H           5:39.13  
  9 Miller, Eric              10 Union Star             5:40.50  
 10 Rucker, Corbyn            11 North Nodawa           5:46.36  
 11 Hahn, Brayden              9 Stanberry Hi           5:46.42  
 12 Mires, Braden             11 North Nodawa           5:49.21  
 13 Meyer, Ean                 9 Platte Valley          5:55.72  
 14 Flint, Lane               12 Mound City H           6:01.09  
 15 Evans, Dakota              9 Rock Port Hi           6:19.76  
 16 Henggeler, Kevin          11 Platte Valley          6:23.21  
 17 Danielson, Thomas         12 East Atchison          6:42.78  
 Boys 3200 Meter Run  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Blay, Tyler               12 West Nodaway           9:50.45   10  
  2 Zembles, Lane             12 Mound City H          10:35.72    8  
  3 Ingraham, Duke            12 West Nodaway          10:54.60    6  
  4 Fansher, Dawson           12 South Holt H          11:23.55    4  
  5 Lesher, Daniel            10 East Atchison         11:24.14    3  
  6 Livengood, Quinton         9 Mound City H          12:03.74    1  
  7 Holtman, Ethan             9 Platte Valley         12:40.99  
  8 Hall, Carson              10 Northeast No          12:46.67  
  9 Mires, Braden             11 North Nodawa          12:49.85  
 10 Rucker, Corbyn            11 North Nodawa          13:50.67  
 11 Manship, Quenton          11 Platte Valley         14:13.30  
 12 Danielson, Thomas         12 East Atchison         14:53.47  
 Boys 110 Meter Hurdles  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Gladstone, Aydan          11 Worth County             17.27   2  10  
  2 Cousatte, Jace            11 Worth County             18.07   2   8  
  3 Hume, Peyton               9 Stanberry Hi             19.76   1   6  
  4 Henggeler, Stephen        12 Stanberry Hi             20.10   2   4  
  5 Bennett, Hunter           12 East Atchison            20.72   2   3  
  6 Peery, Jacob               9 Platte Valley            21.35   1   1  
  7 Tenney, Bryson            10 Mound City H             22.18   1  
 Boys 300 Meter Hurdles  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Cousatte, Jace            11 Worth County             44.80   2  10  
  2 Gladstone, Aydan          11 Worth County             45.95   2   8  
  3 Herron, Phillip           10 Rock Port Hi             47.70   2   6  
  4 Henggeler, Stephen        12 Stanberry Hi             49.43   2   4  
  5 Meyer, Kodie              11 Northeast No             50.06   2   3  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  9:02 PM  4/13/2021  Page 9  
 2021 Blue Jay Relays - 4/13/2021  
 Rock Port HS  
 Results  
 ....Boys 300 Meter Hurdles  
  6 Bennett, Hunter           12 East Atchison            52.23   2   1  
  7 Tenney, Bryson            10 Mound City H             52.38   1  
  8 Hume, Peyton               9 Stanberry Hi             52.64   1  
  9 Manship, Quenton          11 Platte Valley            54.78   1  
 10 Pankau, Trulin            10 Rock Port Hi             56.46   1  
 Boys 4x100 Meter Relay  
=======================================================================  
    School                                               Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Stanberry High School  'A'                            48.23   10  
     1) Cameron, Gavin 10               2) Saxton, Evan 12  
     3) Wallace, Lance 10               4) Messner, Ben 11  
  2 Rock Port High School  'A'                            49.21    8  
     1) Herron, Joey 12                 2) Herron, Phillip 10  
     3) Makings, Micah 10               4) Abbott, Gabriel 12  
  3 Worth County High School  'A'                         49.22    6  
     1) Galanakis, John 10              2) Harris, Brent 11  
     3) Cassavaugh, Levi 10             4) Hightshoe, Braxton 10  
 Boys 4x200 Meter Relay  
=======================================================================  
    School                                               Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Stanberry High School  'A'                          1:38.59   10  
     1) Cameron, Gavin 10               2) Schieber, Tucker 9  
     3) Wallace, Lance 10               4) Schwebach, Tyler 11  
  2 Mound City High School  'A'                         1:40.18    8  
     1) Messer, Caedon 12               2) Osburn, Tony 11  
     3) Zembles, Keaton 9               4) Young, Wil 11  
  3 Worth County High School  'A'                       1:40.41    6  
     1) Harris, Brent 11                2) Adwell, Nathan 12  
     3) Cassavaugh, Levi 10             4) Cousatte, Jace 11  
  4 Rock Port High School  'A'                          1:44.33    4  
     1) Herron, Joey 12                 2) Herron, Phillip 10  
     3) Makings, Micah 10               4) Abbott, Gabriel 12  
  5 Platte Valley  'A'                                  1:55.04    2  
     1) Beck, Camden 10                 2) Miller, Landen 9  
     3) Meyer, Ean 9                    4) Labryer, Nicco 11  
 Boys 4x400 Meter Relay  
=======================================================================  
    School                                               Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Mound City High School  'A'                         3:45.06   10  
     1) Zembles, Lane 12                2) Zembles, Keaton 9  
     3) Young, Wil 11                   4) Poppa, Landon 12  
  2 Stanberry High School  'A'                          3:46.45    8  
     1) Schieber, Tucker 9              2) Schwebach, Austin 11  
     3) Wallace, Lance 10               4) Schwebach, Tyler 11  
  3 Union Star  'A'                                     4:00.24    6  
     1) Miller, Eric 10                 2) Miller, Nathan 12  
     3) Whorton, Aiden 10               4) Stubbs, David 12  
  4 Rock Port High School  'A'                          4:00.59    4  
     1) Herron, Phillip 10              2) Makings, Micah 10  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  9:02 PM  4/13/2021  Page 10  
 2021 Blue Jay Relays - 4/13/2021  
 Rock Port HS  
 Results  
 ....Boys 4x400 Meter Relay  
     3) Herron, Joey 12                 4) Abbott, Gabriel 12  
  5 Worth County High School  'A'                       4:01.63    2  
     1) Harris, Brent 11                2) Cassavaugh, Levi 10  
     3) Hightshoe, Braxton 10           4) Galanakis, John 10  
  6 Albany High School  'A'                             4:12.38    1  
     1) Dillivan, Brayden 11            2) Popplewell, Troy 10  
     3) Tate, Joseph 12                 4) McIntosh, Michael 9  
 Boys 4x800 Meter Relay  
=======================================================================  
    School                                               Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Mound City High School  'A'                         8:52.32   10  
     1) Zembles, Keaton 9               2) Messer, Caedon 12  
     3) Young, Wil 11                   4) Zembles, Lane 12  
  2 Stanberry High School  'A'                          9:17.43    8  
     1) McQuinn, Colby 9                2) Hahn, Brayden 9  
     3) Schwebach, Austin 11            4) Schwebach, Tyler 11  
  3 Union Star  'A'                                     9:41.08    6  
     1) Miller, Eric 10                 2) Miller, Nathan 12  
     3) Stubbs, David 12                4) Whorton, Aiden 10  
  4 Platte Valley  'A'                                  9:41.28    4  
     1) Wolf, Micah 11                  2) Peery, Jacob 9  
     3) Holtman, Ethan 9                4) Manship, Quenton 11  
 Boys High Jump  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Poppa, Landon             12 Mound City H             1.93m   10  
  2 Merriweather, Kaylin      11 East Atchison            1.80m    8  
  3 Peshek, Trey              12 Rock Port Hi             1.70m    6  
  4 Galanakis, John           10 Worth County             1.65m    4  
  5 Messner, Ben              11 Stanberry Hi             1.60m    2  
  5 Dillivan, Brayden         11 Albany High School       1.60m    2  
 Boys Pole Vault  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Adwell, Nathan            12 Worth County             3.96m   10  
  2 Gladstone, Aydan          11 Worth County             3.35m    8  
  3 Osburn, Tony              11 Mound City H             3.20m    6  
  4 Kelly, John               10 Rock Port Hi             2.74m    4  
  5 Hume, Peyton               9 Stanberry Hi             2.13m    3  
 Boys Long Jump  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Osburn, Tony              11 Mound City H             5.72m   10  
  2 McQuinn, Colby             9 Stanberry Hi             5.58m    8  
  3 Dillivan, Brayden         11 Albany High School       5.42m    6  
  4 Harris, Brent             11 Worth County             5.23m    4  
  5 Tate, Joseph              12 Albany High School       5.18m    3  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  9:02 PM  4/13/2021  Page 11  
 2021 Blue Jay Relays - 4/13/2021  
 Rock Port HS  
 Results  
 ....Boys Long Jump  
  6 Richardson, Timothy       12 Worth County             5.11m    1  
  7 Scroggins, Brody          11 South Holt H             4.79m  
  7 Messner, Ben              11 Stanberry Hi             4.79m  
  9 Miller, Eric              10 Union Star               4.67m  
 10 Stepp, Ian                 9 East Atchison            4.56m  
 11 Beck, Camden              10 Platte Valley            4.47m  
 12 Karr, Devin               10 Union Star               4.17m  
 13 Rieger, Matthew           10 Mound City H             4.00m  
 Boys Triple Jump  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Osburn, Tony              11 Mound City H            11.48m   10  
  2 Cousatte, Jace            11 Worth County            10.74m    8  
  3 Makings, Micah            10 Rock Port Hi            10.16m    6  
  4 New, Tyler                 9 Worth County             9.84m    4  
  5 Rucker, Corbyn            11 North Nodawa             9.59m    3  
  6 Bennett, Hunter           12 East Atchison            9.55m    1  
  7 Stepp, Ian                 9 East Atchison            9.46m  
  8 Hahn, Brayden              9 Stanberry Hi             9.33m  
  9 Rieger, Matthew           10 Mound City H             9.25m  
 Boys Shot Put  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Colvin, Austin            11 Stanberry Hi            15.57m   2  10  
  2 Elifrits, Hayden          11 South Holt H            14.76m   2   8  
  3 Wilcox, Creed             10 Northeast No            12.95m   2   6  
  4 Herr, James               11 South Holt H            12.27m   2   4  
  5 Latham, Jase              10 Worth County            12.04m   2   3  
  6 Runde, Jackson            11 Worth County            11.71m   1   1  
  7 Greenwell, Seth           11 Albany High School      11.15m   2  
  8 Dilley, Dakota            11 North Nodawa            11.00m   1  
  9 Wilmes, Dylan             11 Northeast No            10.64m   2  
 10 Herron, Brentyn            9 Rock Port Hi            10.57m   1  
 11 Williams-patton, Devin    12 Albany High School      10.26m   1  
 12 Stevens, Colten           11 Rock Port Hi            10.13m   2  
 13 Showers, Kaedon           10 Stanberry Hi             8.94m   1  
 14 Hall, Rhylan              10 Mound City H             8.86m   1  
 15 Hevelone, Gabe            11 North Nodawa             8.61m   1  
 Boys Discus Throw  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Colvin, Austin            11 Stanberry Hi            43.66m   3  10  
  2 Mercer, Ethan             12 Albany High School      38.89m   3   8  
  3 Elifrits, Hayden          11 South Holt H            37.67m   3   6  
  4 Runde, Jackson            11 Worth County            37.16m   3   4  
  5 Cross, Sawyer             12 Albany High School      34.54m   3   3  
  6 Wilmes, Dylan             11 Northeast No            33.17m   2   1  
  7 Karr, Devin               10 Union Star              31.80m   2  
  8 Criger, Cayden            12 Rock Port Hi            31.50m   2  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  9:02 PM  4/13/2021  Page 12  
 2021 Blue Jay Relays - 4/13/2021  
 Rock Port HS  
 Results  
 ....Boys Discus Throw  
  9 Stevens, Colten           11 Rock Port Hi            31.29m   3  
 10 Dilley, Dakota            11 North Nodawa            29.98m   2  
 11 Dierberger, Jacob         10 Union Star              29.97m   2  
 12 Latham, Jase              10 Worth County            28.37m   2  
 13 Wilcox, Creed             10 Northeast No            28.04m   3  
 14 Schwebach, Austin         11 Stanberry Hi            26.06m   1  
 15 Oswald, Noah              10 Mound City H            25.45m   2  
 Boys Javelin Throw  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Herr, James               11 South Holt H            42.19m   2  10  
  2 Colvin, Austin            11 Stanberry Hi            38.56m   2   8  
  3 Mercer, Ethan             12 Albany High School      37.95m   2   6  
  4 Peshek, Trey              12 Rock Port Hi            37.29m   2   4  
  5 Stubbs, David             12 Union Star              34.52m   2   3  
  6 Vore, Dawson              11 Northeast No            34.29m   2   1  
  7 Schwebach, Austin         11 Stanberry Hi            33.66m   2  
  8 Miller, Nathan            12 Union Star              31.62m   1  
  9 Galanakis, John           10 Worth County            31.30m   1  
 10 New, Tyler                 9 Worth County            30.81m   1  
 11 Hall, Rhylan              10 Mound City H            29.90m   1  
=========================================================================================  
                        Women - Team Rankings - 19 Events Scored  
=========================================================================================  
    1) Worth County High School    99        2) East Atchison              86  
    3) Rock Port High School       68        4) Platte Valley              67  
    5) Albany High School          53        6) St. Joseph Christian High  49  
    7) Stanberry High School       45        8) South Holt High School     38  
    9) Union Star                  24       10) North Nodaway High School  19  
   11) Northeast Nodaway High Sch  17       12) Mound City High School     12  
   13) West Nodaway High School     6  
=========================================================================================  
                          Men - Team Rankings - 19 Events Scored  
=========================================================================================  
    1) Stanberry High School      118        1) Mound City High School    118  
    3) Worth County High School   110        4) Rock Port High School      53  
    5) Albany High School          40        6) South Holt High School     36  
    7) West Nodaway High School    35        8) Union Star                 20  
    9) St. Joseph Christian High   18       10) East Atchison              17  
   11) Platte Valley               13       12) Northeast Nodaway High Sc  11  
   13) North Nodaway High School    3